SKOROWIDZ URODZONYCH W PARAFII SŁUŻEWO 1811-1866        
    Ze Skorowidza .... Na razie        
                   
rok nr data Miejscowość imię dziecka Imię ojca Nazwisko ojca Imię matki Nazwisko matki  
  aktu                
                   
1811 1 2.05 Służewo Miasto Juliann   Maciejewska      
  2 2.05 Broniszewo Stanisław   Przybylski      
  3 5.05 Białe Błota Stanisław   Kalinowski      
  4 7.05 Osno Marianna   Ziółkowska      
  5 7.05 Służewo Wieś Filip Jakub   Maciejewski      
  6 9.05 Służewo Wieś Domicella   Nożyczkowska      
  7 12.05 Przybranowo Stanisław   Maryicki      
  8 12.05 Białe Błota Bogusław   Keiszner      
  9 16.05 Służewo Miasto Maryanna   Zielińska      
  10 19.05 Ukleja Ewa   Janberówna      
  11 20.05 Goszczewo Jan   Redwaldt      
  12 26.05 Służewo Miasto Katarzyna   Białkówna      
  13 27.05 Ośno Antonina   Matyasiko      
  14 4.06 Ottoczynek Katarzyna   Borzeckowska      
  15 7.06 Broniszewo Małgorzata   Sikorska      
  16 9.06 Ośno Petronela   Przytulska      
  17 20.06 Służewo Miasto Anna   Kontzówna      
  18 23.06 Służewo Miasto Anna   Trzosińska      
  19 26.06 Ośno Piotr Paweł   Mniecik      
  20 28.06 Białe Błota Ewa   Peplau      
  21 8.08 Broniszewo Anna   Majewska      
  22 10.08 Odolion Wawrzyniec   Krolak      
  23 11.08 Przybranowo Maryanna   Gruzicka      
  24 12.08 Goszczewo Maryanna   Ziółkowska      
  25 14.08 Służewo Miasto Maryanna   Komorowska      
  26 20.08 Służewo Synagoga Jakób Jacek   Torowski      
  27 23.08 Przybranowo Michał   Roszek      
  28 1.09 Przybranowo Michał   Bultz      
  29 1.09 Ośno Maryanna   Janowska      
  30 2.10 Cegelnia Służewo Marian   Pszczoliński      
  31 3.10 Ukleja Anna   Dammer      
  32 3.10 Służewo Miasto Rozalia   Michalska      
  33 4.10 Służewo Miasto Franciszek   Michalski      
  34 5.10 Białe Błota Weronika   Zielinska      
  35 29.10 Służewo Synagoga Laizur   Nawra      
  36 11.11 Służewo Miasto Elzbieta   Różańska      
  37 12.11 Służewo Miasto Teodor   Kalinowski Raninarski      
  38 26.11 Służewo Miasto Józef   Nowakowski      
  39 27.11 Służewo M, Katarzyna   Wybawińska      
  40 1.12 Ośno Jędrzej   Pawłowski      
  41 1.12 Służewo M. Jędrzej   Rozawski      
  42 1.12 Służewo Synagoga Małka   Szwartz      
  43 3.12 Broniszewo Rozalia   Borowska      
  44 19.12 Broniszewo Wiktoria   Rutkowska      
  45 19.12 Broniszewo Tomasz   Zagórski      
  46 30.12 Chrusty Gaspar   Nowicki      
                   
1812 1 2.01 Ukleja Gaspar   Sarnowski      
  2 6.01 Służewo Miasto Gaspar   Wiśniewski      
  3 9.01 Odolion Anna   Ordamowska      
  4 20.01 Odolion Agnieszka   Stańska      
  5 20.01 Broniszewo Agnieszka   Matuszewska      
  6 9.02 Goszczewo Apolonia   Zabłocka      
  7 10.02 Służewo Miasto Walenty   Boniewicz      
  8 11.02 Służewo Miasto Józef   Idzikowski      
  9 11.02 Służewo Wieś Apollonia   Rzozdziękówna      
  10 12.02 Służewo Synagoga Harsz   Wielkanoczyn      
  11 14.02 Ośno Józefa   Rożańska      
  12 18.02 Goszczewo Anna   Rondwaldt      
  13 23.02 Wulka Maciej   Witkowski      
  14 23.02 Służewo Miasto Tekla   Racinowska      
  15 24.02 Służewo Synagoga Samuel   Gopurtken      
  16 29.02 Służewo Miasto Józefa          
  17 1.03 Przybranowo Józefa   Przybyszówna      
  18 7.03 Służewo Miasto Rozalia   Brzostowska      
  19 11.03 Przybranowo Józefa   Żywiecka      
  20 12.03 Służewo Miasto Joanna   Jabłońska      
  21 20.03 Służewo Miasto Maryanna   Modrzejewska      
  22 20.03 Odolion Józefa          
  23 21.03 Służewo Miasto Józef   Szubski      
  24 23.03 Przybranowo Maryanna   Zielińska      
  25 30.03 Służewo Miasto Kornelia   Bukowiecka      
  26 31.03 Stara Wieś Franciszka   Materska      
  27 5.04 Służewo Miasto Franciszek   Lampowski      
  28 10.04 Służewo Miasto Blanka   Goszewska      
  29 20.04 Służewo Miasto Małgorzata   Grabowska      
  30 14.05 Służewo Miasto Jan   Zieliński      
  31 16.05 Stawki Zofia   Ziółkowska      
  32 17.05 Przybranowo Zofia   Puchowa      
  33 23.05 Służewo Jan   Butowski      
  34 24.05   Wojciech   Rytel      
  35 26.05 Osno Petronela   Komorowska      
  36 26.05 Służewo Felicjan   Dębowski      
  37 4.06 Białe Błota Jan   Życzkowski      
  38 7.06 Służewo Jan   Suzalski      
  39 7.06 Stawki Maryanna   Kwiatkowska      
  40 20.06 Ośno Piotr   Kwiatkowski      
  41 24.06 Służewo Małgorzata   Magnuszewska      
  42 5.07 Białe Błota Małgorzata   Spychalska      
  43 10.07 Chrusty Anna   Królak      
  44 15.07 Służewo Szymon   Jaka      
  45 18.07 Ośno Jakub   Przytalski      
  46 3.08 Ośno Stafan   Pitulski      
  47 3.08 Osno Stefan   Komorowski      
  48 11.08 Ośno Bartłomiej   Wilczak      
  49 14.08 Osno Michał   Witczak      
  50 23.08   Rozalia   Nowiczyńska      
  51 23.08 Ośno Bartłomiej   Kmieciak      
  52 23.08 Goszczewo Ludwik   Choynacki      
  53 25.08 Służewo Ludwik   Siemiastkowicz      
  54 28.08 Stawki Bartłomiej   Wasilewski      
  55 30.08 Służewo Wieś Marianna   Ulaszewska      
  56 30.08   Elazar Aron   Cytraim      
  57 6.09 Ośno Michał   Jasiński      
  58 6.09 Ośno Mateusz   Tomczak      
  59 13.09 Białe Błota Konstancja   Lewandowska      
  60 13.09 Przybranowo Brygida   Witkowska      
  61 13.09 Przybranowo Józefa   Lewandowska      
  62 13.09 Broniszewo Teresa   Nowaczyk      
  63 21.09 Ośno Tekla   Gożdżewska      
  64 6.10 Przybranowo Justyna   Simińska      
  65 8.10 Służewo Jadwiga   Uleńska      
  66 9.10 Goszczewo Teresa   Syrocka      
  67 12.10 Służewo Jadwiga   Rościńska      
  68 13.10 Służewo Łukasz   Borkowski      
  69 11.10 Przybranowo Jadwiga   Stanczewska      
  70 21.10 Ukleja Jan   Peplau      
  71 29.10 Służewo Jadwiga   Kimkiewicz      
  72 1.11 Ośno Marcin   Herbutowski      
  73 1.11 Białe Błota Krystyna   Langa      
  74 5.11 Wulka Katarzyna   Krayna      
  75 8.11 Goszczewo Jan   Rycz      
  76 16.11 Służewo Elżbieta   Zagurska      
  77 22.11 Służewo Kordula   Adamska      
  78 23.11 Służewo Jozefata   Czachorowska      
  79 10.12 Służewo Katarzyna   Wybawińska      
  80 15.12 Służewo Andrzej   Zieliński      
  81 18.12 Chrusty Łucja   Kozmińska      
  82 21.12 Białe Błota Katarzyna   Ziółkowska      
                   
1813 1 3.01 Służewo Wiktoria   Andronik      
  2 3.01 Goszczewo Adam   Malczewski      
  3 10.01 Broniszewo Agnieszka   Snierzewska      
  4 12.01 Białe Błota Jędrzej   Kittel      
  5 21.01 Służewo Miasto Fabian   Bartnicki      
  6 24.01 Służewo Agnieszka   Krol      
  7 24.01 Służewo Antonina   Nożyczkowska      
  8 24.01 Służewo Agnieszka   Łopatkiewicz      
  9 31.01 Broniszewo Walenty   Rychlewski      
  10 9.02 Stara Wieś Błażej   Przeżdzik      
  11 14.02 Służewo Michał   Grabowski      
  12 21.02 Broniszewo Helena Małgrzata   Szczepańska      
  13 24.02 Służewo Maciej   Tomicki      
  14 24.02 Służewo Julianna   Świerkowska      
  15 8.03 Białe Błota Ewa   Rab      
  16 10.03 Ośno Józefata   Żuchowska      
  17 11.03 Służewo Józefa   Rudkowska      
  18 12.03 Ośno Józef   Włodarczyk      
  19 13.03 Chrusty Józefa   Bednarek      
  20 15.03 Goszczewo Fryderyk   Rodewald      
  21 19.03 Ośno Józefa   Kruza      
  22 22.03 Broniszewo Józefa   Chrustowska      
  23 25.03 Ośno Franciszka   Bajerska      
  24 28.03 Stanisałwowo Bogusława   Kryger      
  25 7.04 Broniszewo Franciszka   Pelcakowa      
  26 16.04 Stanisałwowo Rozyna   Ryszard      
  27 25.04 Stanisławowo Katarzyna   Stoltmarska      
  28 27.04 Służewo Katarzyna Teofila   Grynoska      
  29 1.05 Służewo Wojciech   Hermanowski      
  30 8.05 Ukleja Samuel   Mayster      
  31 10.05 Goszczewo Zofia   Balcerkówna      
  32 13.05   Jan   Wrzesiński      
  33 15.05 Broniszewo Julianna   Knolowna      
  34 23.05 Służewo Antoni   Kaluzyński      
  35 26.05 Służewo Julianna   Stacniecka      
  36 1.04 Stanisąłwowo Adam   Hanke      
  37 3.06 Ośno Antoni   Pinkowski      
  38 17.06 Służewo Jan   Klementowicz      
  39 20.06 Przybranowo Maryanna   Matuszewska      
  40 20.06 Stara Wieś Antonina   Zielińska      
  41 22.06 Służewo Anna   Zwolińska      
  42 22.06 Ośno Jan   Paczkowski      
  43 27.06 Wulka Jakub   Staniecki      
  44 30.06 Przybranowo Piotr Paweł   Ebriebel      
  45 11.07 Ośno Małgorzata   Korzystalska      
  46 11.07 Służewo Jakub   Jaworowski      
  47 18.07 Goszczewo Jakub   Dąbrowski      
  48 18.07 Służewo Jakub   Gutowski      
  49 25.07 Ośno Jakub   Bubrowski      
  50 28.07 Przybranowo Ludwik   Suchodolicki      
  51 30.07 Ośno Jan   Choynacki      
  52 31.07 Ośno Rozalia   Świątkowna      
  53 31.07 Służewo Stefan   Jankowski      
  54 31.07 Broniszewo Rozalia   Jarlakowa      
  55 6.09   Piotr   Janik      
  56 8.09   Mateusz   Kwiatek      
  57 26.09 Chrusty Franciszek   Chełmiński      
  58 3.10 Służewo Michał   Kowalski      
  59 3.10 Białe Błota Ewa   Stobecka      
  60 6.10 Służewo Brigida   Jazikowska      
  61 7.10 Ośno Franciszek   Zieliński      
  62 17.10   Szymon   Woźnicki      
  63 16.10 Broniszewo Jadwiga   Latkowska      
  64 23.10 Służewo Justyna   Lampowska      
  65 29.10 Chrusty Katarzyna   Objezierska      
  66 24.10 Służewo Jadwiga   Wybawińska      
  67 6.11 Ośno Katarzyna   Jozankowa      
  68 13.11 Ośno Marcin   Lewandowski      
  69 21.11 Chrusty Cecylia   Pietrasikówna      
  70 22.11 Służewo Katarzyna   Modrzejewska      
  71 22.11 Goszczewo Zofia Julianna   Jagielska      
  72 29.11 Przybranowo Katarzyna   Chodzyńska      
  73 29.11 Przybranowo Maryanna   Maciejewska      
  74 3.12 Służewo Andrzej   Raczynski      
  75 4.12 Służewo Barbara   Nowakowska      
  76 4.12 Goszczewo Agnieszka   Kiełkowska      
  77 9.12 Goszczewo Karol   Rodewald      
  78 9.12 Służewo Stanisław   Michalak      
  79 10.12 Służewo Łucja   Kozanska      
  80 10.12 Białe Błota Ewa   Pokorska      
                   
                   
1814                  
  1 3.01 Ośno Kacper   Myszkoski      
  2 3.01 Służewo Gorzelnia Karol Wilhelm   Litke      
  3 5.01 Służewo M Maryanna   Wetkowska      
  4 5.01 Odolion Paweł   Świerkowski      
  5 17.01 Goszczewo Anna   Ryn      
  6 17.01 Osno Agnieszka   Grzonkówna      
  7 20.01 Goszczewo Jakub   Staberman      
  8 20.01 Służewo M Maryanna   Bakowiecka      
  9 4.02 Rozan Maryanna   Śmiłowska      
  10 5.02 Odolion Ferdynand Rychard   Ortamowski      
  11 10.02 Służewo M Weronika   Zakrzewska      
  12 15.02 Służewo M Julianna   Bartnicka      
  13 6.03 Służewo M Józef   Koziński      
  14 10.03 Służewo W Józefa   Starska      
  15 13.03 Służewo W Józef   Grzelak      
  16 15.03 Służewo M Franciszka   Mikulska      
  17 19.03 Wulka Józefata   Samoska      
  18 13.03 Przybranowo Józef   Ziadalak      
  19 23.03 Cegielnia Paweł   Pczoliński      
  20 25.03 Przybranowo Maryanna   Trawińska      
  21 30.03 Białe Błota Xawery   Lewandowski      
  22 21.03 Służewo M Maryanna   Adamska      
  23 3.04 Białe Błota Franciszka   Zielińska      
  24 3.04 Chrusty Jan Fryderyk   Tuber      
  25 6.04 Białe Błota Józef Konstanty   Frank      
  26 8.04 Służewo M Wojciech   Borkowski      
  27 8.04   Krystyan   Rywald      
  28 14.04 Broniszewo Wojciech i Zofia   Bulawscy      
  29 9.04 Broniszewo Wojciech   Ciszewski      
  30 17.04 Przybranowo Zofia   Jasińska      
  31 25.04 Broniszewo Rozalia   Kaczmarek      
  32 26.04 Chrusty Wojciech   Dąbrowski      
  33 27.04 Służewo M Katarzyna   Rogozińska      
  34 1.05 Służewo Stanisław   Komorowski      
  35 3.05 Holendry Białobłockie Jakub   Kozan      
  36 9.05 Goszczewo Julianna   Przączkowska      
  37 10.05 Służewo Wilhelm   Fryk      
  38 10.05 Holendry Białobłockie Eleonora   Tuber      
  39 10.05 Służewo Julianna   Idzikowska      
  40 12.05 Służewo Józef   Klemkiewicz      
  41 13.05 Służewo Maryanna   Nożyczkowska      
  42 9.05 Służewo Stanisław   Szubski      
  43 14.05 Ośno Jan i Joanna   Strzeleckich      
  44 14.05 Przybranowo Jan   Nowacki      
  45 1.06 Wulka Antonina   Polanowska      
  46 9.06 Służewo Jan   Białkowski      
  47 9.06 Holendry Białobłockie Anna   Rakowska      
  48 9.06 Ośno Cecylia   Świątek      
  49 20.06 Służewo W Elżbieta   Galacińska      
  50 3.07 Goszczewo Jakub   Witkowski      
  51 3.07 Odolion Jakub   Chęciński      
  52 13.07 Służewo Maryanna   Nadolska      
  53 13.07 Chrusty Małgorzata   Pocierzyńska      
  54 14.07 Służewo Karolina   Lampowska      
  55 21.09 Chrusty Małgorzata   Graczyk      
  56 24.07 Służewo jakub   Grabowski      
  57 14.08 Ośno Bartłomiej   Kola      
  58 14.08 Służewo Luwik   Borowski      
  59 20.08 Broniszewo Maryanna   Gomlińska      
  60 21.08 Goszczewo Magdalena   Kwiatkowska      
  61 21.08 Służewo Joanna Franciszka   Maciejewska      
  62 21.08 Służewo Bartłomiej   Brzostowski      
  63 1.09 Odolion Ewa   Komorowska      
  64 2.09 Służewo Jan Bogumił   Eichblat      
  65 10.09 Służewo Mateusz   Rozeński      
  66 11.09 Broniszewo Michał i Jadwiga   Majewskich      
  67 11.09 Służewo Mateusz   Pszczoliński      
  68 11.09 Ośno Mikołaj   Prusaczyk      
  69 14.09 Białe Błota Maryanna   Zabłocka      
  70 20.09 Służewo Franciszek   Rozański      
  71 21.09 Holendry Białobłockie Elzbieta   Keplach      
  72 29.09 Białe Błota Michał i Jadwiga   Roziński      
  73 5.10 Służewo W Felicyan   Jankowski      
  74 10.10 Ośno Franciszek   Kozakowski      
  75 24.10 Ośno Teresa   Jarkówna      
  76 24.10 Służewo Franciszek   Lewandowski      
  77 28.10 Wulka Łukasz   Horynacki      
  78 21.10 Osno Szymon   Pitulski      
  79 31.10 Przybranowo Szymon   Drewniak      
  80 31.10   Marcin   Magnuszewski      
  81 1.11 Służewo Jan   Dorsz      
  82 5.11 Służewo Jedrzej   Klamski      
  83 5.11 Broniszewo Andrzej   Borowski      
  84 6.11 Białe Błota Michał   Brzeziński      
  85 6.11 Służewo Andrzej   Moczydłowski      
  86 16.11 Ośno Elzbieta   Pitulska      
  87 25.11 Przybranowo Jędrzej   Bączkowski      
  88 29.11 Służewo Jan i Andrzej   Materadzki      
  89 26.11 Służewo Marianna   Klementowicz      
  90 5.12 Rozan Maryanna   Smiałkiewicz      
  91 11.12 Ośno Xawery   Czachorowski      
  92 12.12 Służewo Barbara   Kozłowska      
  93 18.12 Odolion Ewa   Przezdzyk      
  94 24.12 Stawki Tomasz   Ostrowski      
                   
1815                  
  1 2.01 Służewo Wiktoria   Gogowicz      
  2 8.01 Przybranowo Maryanna   Witkowska      
  3 15.01 Służewo Fabian   Jabloński      
  4 15.01 Służewo Paweł   Ziółkowski      
  5 20.01 Przybranowo Piotr Aleksander   Lewandowski      
  6 23.01 Służewo Jan   Ludwikowski      
  7 27.01 Ośno Maryanna   Żuchowska      
  8 5.02 Przybranowo Walęty   Rychleski      
  9 5.02 Chrusty Walęty   Nowicki      
  10 11.02 Chrusty Walęty   Młynarkiewicz      
  11 20.12 Służewo Mateusz   Stawiński      
  12 3.03 Białe Błota Józef   Ziólkowski      
  13 10.03 Ośno Józef   Malczyński      
  14 10.03 Odolion Józef   Ryszewski      
  15 8.03 Służewo Józef   Nowicki      
  16 15.03 Białe Błota David   Koster      
  17 18.03 Służewo Józef   Rybowicz      
  18 15.03 Służewo Eleonora   Nożyczkowska      
  19 20.03 Przybranowo Maryanna   Krynicka      
  20 20.03 Stawki Józef   Kurasiewicz      
  21 20.02 Broniszewo Józef   Tomaszewski      
  22 ...              
                   
1816                  
  1 4.01 Służewo M Kacper Dominik Lampowski Apolonia z Janiszewskich  
  2 4.01 " Marcelli Paweł Grabowski Apolonia z Paylińskich  
  3 20.01 Przybranowo Paweł Jan Drewniak Jadwiga Frąckówna  
  4 14.01 Służewo M Maryanna Michał Bartnicki Katarzyna z Radkowskich  
  5 14.01 Chrusty Maryanna Bartłomiej Suleski Teofila z Winieckich  
  6 15.01 Ukleja Ewa Jakub Tauber Karolina Gertin  
  7 2.02 Przybranowo Błażej Walenty Bączkowski Marianna Zajęcówna  
  8 5.02 Służewo M Maryanna Jakub Roziński Ulamna Olencka  
  9 6.02 Służewo Scholastyka Józef Głowacki Dorota z Winnickich  
  10 13.02 Stanisławowo Eufrozyna Jan Kroczewski Anna Raimaiowna  
  11 15.02 Służewo Franciszek Stefan Wybawiński Barbara Wybawińska  
  12 15.02 Służeow Juliana Walenty Zieliński Julianna z Maciejewskich  
  13 18.2 Służewo Kozak Mateusz Wojciech Komorowski Jadwiga z Kalinowskich  
  14 22.02 Chrusty Mateusz Jan Hełmiński Maryanna Balcerówna  
  15 24.02 Służewo Mateusz Grzegorz Kontowicz Maryanna z Lewandowskich  
  16 28.02 Służewo Józef Jan Idzikowski Barbara Nowakowski  
  17 29.02 Chrusty Franciszka Wawrzyniec Bednarek Maryanna z Winieckich  
  18 3.03 Służewo M Teofila Grzegorz Nowakowski Maryanna z Lempowskich  
  19 9.03 Wulka Wojciech Jakub Sarnowski Ewa z Jurkowskich  
  20 9.03 Wulka Józef Stefan Hoynacki Juliana z Sarnowskich  
  21 11.03 Stanisławowo Anna Kazimierz Bonykowski Elżbieta Karpiczówna  
  22 12.03 Przybranowo Józef Andrzej Nadworny Teresa Melichowski  
  23 11.03 Przybranowo Maryanna Michał Jankowski Agnieszka Marcinkowska  
  24 24.03 Służewo Robank Maryanna Walenty Komeniewski Agnieszka z Maikowskich  
  25 26.03 Stanisałwowo Ewa Hornik Hana Anna Pekwocka  
  26 28.03 Służewo Franciszek Szymon Szelągowski Jżóefa Krzysińska  
  27 28.03 Broniszewo Anastasia Wojciech Knol Maryanna Kluskuwna  
  28 31.03 Broniszewo Wojciech Paweł Stanieński Maryanna Sleabieńska  
  29 2.04 Służewo Franciszka Karol Michalski Tekla z Jabłońskich  
  30 2.04 Godziszewo Holendry Fryderyk Jan Wendland Zuzanna Lerkin  
  31 7.04 Służewo Angela Jakub Makowski Maryanna Doroszyński  
  32 7.04 Służewo Leon Wojciech Kacper Racinowski Jadwiga z Rozańskich  
  33 15.04 Służewo Franciszka Antoni Wilczański Agata Gołobiecka  
  34 15.04 Przybranowo Agnieszka Jan Słomczewski Rozalia z Zawadzkich  
  35 21.04 Przybranowo Agnieszka Marcin Małczewski Marianna Spokorański  
  36 28.04 Przybranowo Agnieszka Woyciech Jakubiak Maryanna Zamarkówna  
  37 28.04 Stawki Woyciech Andrzej Ryszewski Justyna zDanielkowskich  
  38 5.05 Przybranowo Antonina Antoni Chełminiak Małgorzata Formański  
  39 5.05 Służewo Karolina Paweł Klemkiewicz Maryanna z Brzezińskich  
  40 5.05 Służewo Jakub Józef Michalski Maryanna z Macieiewskich  
  41 5.05 Ośno Stanisław Józef Fabiszewicz Jadwiga    
  42 12.05 Godziszewo Holendry Piotr Fridrich Rodewald Eufrozyna Maierówna  panna  
  43 12.05 Broniszewo Michalina Jan Lewandowski Franciszka Lewandowska  
  44 19.05 Stara Wieś Antonina Łukasz Komorowski Helena z Szymborskich  
  45 26.05 Służewo Joanna Ignacy Godziątkowski Maryanna z Zegerskich  
  46 26.05 Służewo Felix Antoni Jabłoński Maryanna z Orłowskich  
  47 26.05 Przybranowo Jan Gfranciszek Paczkowski Maryanna Sikorski  
  48 24.05 Służewo Nie wpisano imienia Mikołaj Rudkowski Jadwiga z Gutowskich  
  49 24.05 Służewo Antonina Józef Kuna Marianna Paczkowski  
  50 1.06 Ośno Julianna Jakub Hoynacki Franciszka z Polanowskich  
  51 2.06 Służewo Maryanna Makary Karpin Ewa Benówna  
  52 3.06 Służewo Jan Tomasz Gutowski Anna z Hoynakowskich  
  53 8.06 Przybranowo Marceli Aloyzy Janowski Agta Przybyszewska  
  54 8.06 Służewo Kozia Ulica Małgorzata Urban Kowalski Franciszka Seyczańska  
  55 8.06 Służewo Małgorzata Nepomucena Stefan Jarzębski Franciszka Sucińska  
  56 13.06 Wulka Juliana Piotr Zarkowski Małgorzata Stronikowskich  
  57 14.06 Służewo Jan Błażej Maiewski Maryanna z Suleckich  
  58 20.06 Służewo Marceli Józef Dorsz Maryanna Niewiadowski  
  59 26.06 Ośno Jakub Jan Ruzański Anna z Lewandowskich  
  60 28.06 Ośno Piotr Michał Lewandowski Jadwiga Grabakowski  
  61 7.07 Broniszewo Jakub Ludwik Borowski Maryanna z Dabrowskich  
  62 8.07 Słuzewo Felix Tadeusz Szubski Małgorzata z Brzezińskich  
  63 16.07 Służewo Maryanna Józef Klementowicz Franciszka z Czołpińskich  
  64 21.07 Białe Błota Elżbieta Franciszka Ignacy Dąbrowski Salomea z Wolskich  
  65 25.07 Służewo Jakub Franciszek Kozłowski Anna z Łopadkiewiczów  
  66 28.07 Broniszewo Anna Wojciech Witkowski Barbara Witkowska  
  67 4.08 Stara Wieś Wawrzyniec   Jaworski Katarzyna    
  68 13.08 Służewo Wawrzyniec Ludwik Rudkowski Rozalia Racinowski  
  69 15.08 Służewo Bartłomiej Jakub Bukowiecki Ewa Działowski  
  70 20.08 Ośno Wincenty Franciszek Chmielewski Julianna Myszkowski  
  71 25.08 Broniszewo Mateusz Tomasz Gomoleński Helena Rzysiekówna  
  72 29.08   Krystyna Jędrzej Kokoszeński Rozalia Kasieńska  
  73 1.09 Ośno Ludwik Józef Peral Małgorzata Waskowski  
  74 2.09 Białe Błota Holendry Anna Jan Meyster Ewa Feligrówna  
  75 2.09 Służewo Abraham Maier Abraham Stecia Lewin  
  76 8.09 Garbacizna Rozalia Antoni Kochanowski Maryanna z Goreckich  
  77 12.09 Ośno Konstancja Antoni Włodarczak Zuzanna Gozdziecki  
  78 17.09 Służewo Synagoga nie wpisano imienia Izrael Lacke Blesine Herzehel  
  79 18.09 Broniszewo Franciszek Wawrzyniec Lewandowski Katarzyna z Racinowskich  
  80 25.10 Służewo Józef     Katarzyna Windrzana  Panna  
  81 27.10 Broniszewo Szymon Andrzej Ciszewski Maryanna Pilanówna  
  82 3.11 Służewo Karolina Stanisałw Wybawiński Zofia Wrzesieńska  
  83 3.11 Służewo Krystyna Jan kamiński Teresa z Kamieńskich  
  84 3.11 Służewo M Szymon Tomasz Kontowicz Maryanna z Nożyczkowskich  
  85 3.11 Ośno Karolina Tomasz Hyleński Maryanna z Jędrzejaków  
  86 7.11 Służewo Szymon Jan Nożyczkowski Katarzyna z Lampowskich  
  87 10.11 Odolion Marcin Michał Komorowski Agnieszka z Doniczkowskich  
  88 10.11 Goszczewo Anna Jakyb Maier Rozalia z Woywrów  
  89 10.11 Służewo Brygida Wojciech Kuszkowski Tekla z Szalikowskich  
  90 17.11 Cegielnia Służewo Jóżefa Jan Rogoziński Józefa z Zawadzkich  
  91 21.11 Służewo Andrzej Łukasz Suciński Konstancja z Lewandowskich  
  92 27.11 Ośno Katarzyna Michał Baleński Anna Waczar  
  93 1.12 Odolion Andrzej Jan Mądrzewski Józefa Balerówna  
  94 8.12 Służewo Tomasz Maciej Wiatrowski Franciszka z Gorzelczyńskich  
  95 10.12 Przybranowo Jan Jan Hoynacki Franciszka Niewiadowski  
  96 10.12 Przybranowo Tomasz " " " " bliźnięta
  97 15.12 Odolion Jan Andrzej Guliński Katarzyna z Komorowskich  
  98 29.12 Stawki Szczepan Błażej Wicinowski Katarzyna z Hęcińskich  
  99 29.12 Broniszewo Tomasz Szymon Kwiatkowski Józefa z Bardzińskich  
                   
                   
                   
1828   uwaga zachował się tylko suplement do skorowidza            
  1 9.11 Broniszewo Katarzyna   Cichorska      
  2 13.11 Odolanów Katarzyna   Dryba      
  3 13.11 Przybranowo Andrzej   Ożarowski      
  4 14.11 Ukleja Andrzej   Lisowski      
  5 20.11 Białe Błota Jakób   Lange      
  6 23.11 Broniszewo Andrzej   Nurkiewicz      
  7 23.11 Ukleja Katarzyna   Gątkowska      
  8 24.11 Goszczańskie Holendry Andrzej   Dobiecki      
  9 25.11 Służewo Katarzyna Salomea   Sowińska      
  10 27.11 Służewo Andrzej   Szubski      
  11 30.11 Gay Przybranowski Jan   Nowak      
  12 30.11 Ośno Tomasz   Bednarczak      
  13 1.12 Cegielnia Służewo Józefa   Kruszyńska      
  14 2.12 Służewo Bogumił   Stronikowski      
  15 5.12 Służewo Mikołaj   Górczyński      
  16 6.12 Barbara Józefa   Wiwatowska      
  17 11.12 Służewo Łucya   Małczyńska      
  18 14.12 Ośno Joanna Maryanna   Sobczyńska      
  19 18.12 Służewo Wilhelm Ludvik   Herbert      
  20 21.12 Holendry Białobłockie Krystyan   Pekrol      
  21 26.12 Służewo Wiktoria   Pietrykowska      
  22 26.12 Rożen Edward   Kryket      
  23 27.12 Odolion Maryanaa   Czerwińska      
  24 27.12 Służewo Wiktoria   Siedlecka      
                   
1829                  
  1 1.01 Odolion Julianna   Kudlewicz      
  2 8.01 Służewo Kacper   Idzikowski      
  3 11.01 Przybranowo Antonina   Wtkiewiczka      
  4 11.01 Służewo Antonina   Dekelewska      
  5 11.01 Ukleja Bonawentura   Staniszewski      
  6 17.01 Ośno Antonina   Lewandowski      
  7 18.01 Służewo Kazimierz   Mądrzejewski      
  8 24.01 Holendry Białobłockie Katarzyna   Kapuścińska      
  9 24.01 Stawki Walęty   Sernowski      
  10 27.01 Odolion Maryanna   Szymańska      
  11 30.01 Rozan Weronika   Karwadzka      
  12 2.02 Cegielnia Józefata   Horendarska      
  13 5.02 Służewo M Maryanna   Godziątkowska      
  14 9.02 Służewo M Józefata   Brustowski      
  15 9.02 Stara Wieś Maciej   Idzikowski      
  16 9.01 Stawki Julianna   Małczyńska      
  17 15.01 Holendry Białobłockie Michał   Ketler      
  18 15.02 Przybranowo Jozefata   Rogalska      
  19 19.01 Białe Błota Józefata   Gozdziewski      
  20 19.02 Służewo Konstancja   Stroińska      
  21 22.02 Białe Błota Józefata   Galińska      
  22 22.02 Przybranowo Józefata   Kościelska      
  23 22.02 Odolion Anna   Chmielewska      
  24 1.03 Ośno Józefata   Wiśniewski      
  25 2.03 Służewo Kazimierz   Jabłoński      
  26 8.03 Ośno Józefata   Świdziński      
  27 15.03 Służewo Stanisław Józef   Kowalewski      
  28 17.03 Służewo Józefata   Jabłoński      
  29 19.03 Ośno Józefata   Michalski      
  30 25.03 Ośno Józefata   Małachowski      
  31 25.03 Ośno Joanna Maryanna   Żuchowska      
  32 2.04 Stawki Józef   Borkowski      
  33 5.04 Służewo M Franciszka   Mroczyńska      
  34 7.04 Rożen Konstancja   Paczkowska      
  35 20.04 Ukleja Antonina   Kopaczyk      
  36 20.04 Służewo M Wojciech   Zagórski      
  37 22.04 " Gustaw i Wojciech   Jachciński      
  38 11.05 " Zofia   Gutowska      
  39 11.05 " Teofila   Witkowska      
  40 10.05 Służewo W Józef   Swirzyński      
  41 12.05 Służewo M Julianna   Szalikowska      
  42 12.05 Służewo W Nepomucen   Polanowski      
  43 17.05 Służewo M Paulina   Andronikowa      
  44 17.05 " Jan   Ciechański      
  45 17.05 Służewo Dwór Jakób Stanisałw   Zalewski      
  46 18.05 " Jan Nepomucen   Swiczyński      
  47 24.05 Przybranowo Felix   Balcerak      
  48 28.05 Stara Wieś Jan   Kowalski      
  49 28.05 Służewo M Jan   Baliński      
  50 30.05 " Paulina   Racinowska      
  51 30.05 Białe Błota Konstancja   Arendarska      
  52 31.05 Goszczańskie Holendry Ewa   Rodewald      
  53 7.06 Przybranowo W Antonina   Jukowska      
  54 8.06 " Maryanna   Przybyszak      
  55 12.06 Służewo M Małgorzata   Wiśniewska      
  56 12.06 " Małgorzata   Dorsz      
  57 11.06 " nie żywe          
  58 20.06 Ośno Magdalena Maryanna   Krajewska      
  59 25.06 Broniszewo Jan   Balcerak      
  60 28.06 Ośno Petronella   Dubielewska      
  61 28.06 Przybranowo Małgorzata   Pitulska      
  62 228.06 Goszczewo Jan   Grzelak      
  63 18.07 Służewo M Magdalena Maryanna   Jurkiewicz      
  64 19.07 Stawki Elzbieta   Tulimowska      
  65 19.07 Służewo Cegielnia Maryanna   Kościerzyńska      
  66 26.07 Broniszewo Anna   Zielińska      
  67 26.07 Ośno Jakób Stanisałw   Szymański      
  68 26.07 Holendry Białobłockie Jakób Stanisałw   Klemp      
  69 28.07 Ośno Ignacy   Balcerak      
  70 30.07 Służewo M Maryanna   Michalska      
  71 1.08 Goszczewo Maryanna   Lewandowska      
  72 2.08 Stara Wieś Franciszka   Żywicińska      
  73 2.08 Ośno Ignacy   Chwiałkowski      
  74 9.08 Służewo M Wawrzyniec   Lewandowski      
  75 10.08 Ośno Adam i Ewa   Sobocińscy      
  76 12.08 Służewo M Rozalia   Nowakowska      
  77 23.08 " Konstancja Małgorzata   Ziółkowska      
  78 28.08 Wulka Maryanna   Ziółkowska      
  79 30.08 Broniszewo Mateusz   Bielecki      
  80 30.08 Broniszewo Mateusz   Kuberski      
  81 30.08 Chrusty Michał   Sikorski      
  82 11.09 Ośno Joanna Wiktoria   Tlaus      
  83 15.09 Ukleja Anna   Tuber      
  84 20.09 Broniszewo Michał   Sarnowski      
  85 20.09 Służewo M Franciszek Stanisałw   Kuntz      
  86 24.09 " Michał   Wasilewski      
  87 26.09 Broniszewo Franciszka   Dąbrowska      
  88 27.09 Osno Michał   Kacprzak      
  89 27.09 Służewo M Tekla   Łopatkiewiczowa      
  90 18.10 Przybranowo W Antonina   Rogozińska      
  91 25.10 " Łukasz   Skibiński      
  92 25.10 Służewo Jadwiga   Tulimowska      
  93 25.10 Chrusty Szymon   Haberski      
  94 27.10 Holendry Białobłockie Anna   Ketler      
  95 27.10 Służewo M Krystyna   Bulińska      
  96 1.11 Ośno Fryderyk Ernst   Delitz      
  97 1.11 Służewo M Salomea   Skrzypińska      
  98 1.11 Stawki Szczepan   Michalski      
  99 1.11 Służewo M Antoni Jan Ignacy Józef   Bączkowski      
  100 9.11 Stara Wieś Karolina   Kruszyńska      
  101 15.11 Ośno Marcin   Marcinkowski      
  102 15.11 Służewo Salomea   Maszelińska      
  103 22.11 Ośno Andrzej   Balcerak      
  104 22.11 Białe Błota Andrzej   Zieliński      
  105 30.11 Ośno Tomasz   Lewandowski      
  106 4.12 Goszczewo Mikołaj i Damazy   Kwiatkowscy      
  107 11.12 Odolion W Mikołaj i Damazy   Czerwiński      
  108 11.12 Broniszewo Maryanna   Michalska      
  109 9.12 Przybranowo Maryanna   Smokorowska      
  110 18.12 Goszczańskie Holendry Ewa   Kazimiri      
  111 20.12 Ukleja Jan   Drąszkowski      
                   
1834                  
  1 5.01 Ośno Maryanna   Sikorska      
  2 7.01 Przybranowo Maryanna   Kubicka      
  3 9.01 Ośno Józefa   Piekarska      
  4 12.01 Ośno Maryanna   Przetoczyńska      
  5 19.01 Przybranowo Antoni   Trawiński      
  6 19.01 Chrusty Karolina   Pietrykowska      
  7 19.01 Służewo Jan Augustyn   Szynkler      
  8 2.02 Broniszewo Agnieszka   Jaworska      
  9 2.02 Służewo Maryanna   Rybowicz      
  10 4.02 Ukleja Piotr   Ryna      
  11 6.02 Ukleja Józef   Machciński      
  12 6.02 Służewo Julian   Baliński      
  13 10.02 Ośno Walenty   Włodarski      
  14 10.02 Białe Błota Holendry Michał   Kesler      
  15 18.02 Goszczańskie Holendry Karol Wilhelm   Pietz      
  16 22.02 Rożen Józefa   Jakubczak      
  17 22.02 Ośno Agnieszka   Jasińska      
  18 24.02 Ukleja Michał   Tauber      
  19 24.02 Ośno Franciszka   Włodarska      
  20 24.02 Wulka Józef   Polanowski      
  21 28.02 Ukleja Maciej   Wyciechowski      
  22 4.03 Odolion Józef   Liniewski      
  23 11.03 Chrusty Chrystyna   Smieszewska      
  24 13.03 Ośno Józefata   Sampolińska      
  25 20.03 Służewo Józef   Świątkowski      
  26 23.03 Stawki Apolonia   Kudlewicz      
  27 3.03 Ośno Maryanna   Czerwińska      
  28 31.03 Stawki Wojciech   Winnicki      
  29 1.04 Białe Błota Wojciech   Borowski      
  30 6.04 Służewo Franciszka   Kamińska      
  31 6.04 Przybranowo Woyciech   Makowski      
  32 8.04 Służewo Alexandra Dorota   Romanowska      
  33 10.04 Goszczańskie Holendry Wilhelmina   Bulman      
  34 19.04 Cegielnia Różen Katarzyna   Kowalska      
  35 22.04 Służewo Wojciech   Jabłoński      
  36 23.04 Cegielnia Różen Katarzyna   Petrykowska      
  37 27.04 Stawki Julianna   Domalewska      
  38 27.04 Ukleja Stanisałw   Karlikowski      
  39 27.04 Służewo Wojciech   Błaszak      
  40 27.04 Ukleja Holendry Ewa   Kesler      
  41 27.04 Służewo Marceli Jan   Mankiewicz      
  42 4.05 Goszczewo Stanisław   Świdzinski      
  43 11.05 Ośno Antonina   Krajewska      
  44 8.05 Ukleja Anna   Dammer      
  45 13.05 Goszczańskie Holendry Elżbieta   Gert      
  46 20.05 Goszczewo Felix   Kontz      
  47 25.05 Odolion Izabela Weronika   Mustrowa      
  48 5.06 Ukleja Anna Eleonora   Toleger      
  49 8.06 Służewo Małgorzata Joanna   Szymańska      
  50 9.06 Służewo Małgorzata   Hak      
  51 9.06 Ośno Joanna   Zdzierska      
  52 15.06 Goszczewo Małgorzata   Bednarek      
  53 15.06 Wulka Jan Krzciciel   Bednarek      
  54 16.06 Służewo Jan Krzciciel   Kowalski      
  55 17.06 Służewo Paulina   Gutowska      
  56 22.06 Służewo Joanna   Mączarska      
  57 24.06 Służewo Leon   Michalski      
  58 29.06 Ośno Maryanna   Wociechowska      
  59 29.06 Przybranowo Maryanna   Sadowska      
  60 30.06 Przybranowo Jakób   Lewandowski      
  61 6.07 Odolion Jakób   Okrzelewski      
  62 13.07 Broniszewo Maryanna   Kiełkowska      
  63 25.07 Służewo Anna Weronika   Olińska      
  64 20.07 Goszczańskie Holendry Karolina   Rodewalt      
  65 23.07 Ośno Maryanna   Chełmińska      
  66 27.07 Wulka Maryanna   Kwiatkowska      
  67 3.08 Ośno Ludwika   Goźdxiewska      
  68 11.08 Służewo Maryanna   Wiśniewska      
  69 17.08 Białe Błota Maryanna   Gontkowska      
  70 17.08 Cegielnia Różen Bartłomiej   Rumiński      
  71 21.08 Rożen Maryanna   Lewandowska      
  72 7.09 Ukleja Maryanna   Kruszyńska      
  73 7.09 Ukleja Ewa   Tuber      
  74 7.09 Ośno Maryanna   Kaluszyńska      
  75 12.09 Służewo Jan Karol   Trzaskowski      
  76 12.09 Służewo Augustyn   Trzaskowski      
  77 14.09 Stawki Zuzanna   Krajewska      
  78 14.09 Służewo Tekla   Witkowska      
  79 14.09 Ośno Mateusz   Ladopolski      
  80 20.09 Przybranowo Franciszek   Krużycki      
  81 20.09 Ośno bez imienia   Bajerskich      
  82 26.08 Rożen Ludwik Michał   Szmigielski      
  83 28.09 Przybranowo Franciszek   Ziółkowski      
  84 28.09 Służewo Franciszka   Stroińska      
  85 28.09 Służewo Franciszek   Kwiatkowski      
  86 13.10 Służewo Jadwiga Kornelia   Górecka      
  87 13.10 Służewo Konstancja   Kopczyk      
  88 13.10 Ośno Szymon   Szczotkowski      
  89 27.10 Ukleja Dionizy Franciszek   Frańciszek      
  90 27.10 Ukleja Julia   Gościcka      
  91 30.10 Chrusty Marcin   Petrykowski      
  92 3.11 Służewo Marianna   Sutliczyńska      
  93 9.11 Służewo Szymon Alexander   Białkowski      
  94 9.11 Chrusty Leopolt Andrzej   Michalski      
  95 9.11 Chrusty Elżbieta Rozylda   Moszczyńska      
  96 11.11 Białe Błota Julianna   Lipińska      
  97 16.11 Ośno Andrzej   Wasilewski      
  98 16.11 Ośno Andrzej   Szymański      
  99 16.11 Białe Błota Katarzyna   Czinska      
  100 19.11 Służewo Remigii Franciszek   Synoradzki      
  101 20.11 Białe Błota Michał   Rabi      
  102 24.11 Służewo Katarzyna   Kozłowska      
  103 27.11 Przybranowo Andrzej   Muszyński      
  104 30.11 Ośno Andrzej   Rudkowski      
  105 1.12 Służewo Bibianna Barbara   Janiszewska      
  106 4.12 Służewo Franciszek Xawery   Rozański      
  107 7.12 Ośno Ludwik Edward   Baer      
  108 15.12 Stawki Maryanna   Danelewska      
  109 15.12 Ośno Franciszek Xawery   Jaskulski      
  110 21.12 Służewo Wiktoria   Szalkowska      
  111 28.12 Wulka Gaspar   Krzewiński      
  112 28.12 Białe Błota Holendry Henryk   Hankie      
  113 28.12 Służewo German Karol Józef   Sokołowski      
  114 28.12 Służewo Balbina   Jabłońska      
                   
1835                  
  1 1.01 Służewo Wieś Rozalia   Gatz      
  2 4.01 Ośno Kacper   Sobiray      
  3 4.01 Ośno Antoni   Brzeziński      
  4 4.01 Służewo Maryanna   Lewandowska      
  5 4.01 Ośno Julianna   Łoszkiewicz      
  6 10.01 Służewo Józef Xawery   Karaszkiewicz      
  7 10.01 Służewo Jan Nepomucen Ludwik   Karaszkiewicz      
  8 11.01 Holendry Białobłockie Maryanna Elżbieta   Garob      
  9 18.01 Przybranowo Antonina   Chełminiakówna      
  10 18.01 Wólka Maryanna   Molęda      
  11 25.01 Wólka Mateusz   Wiśniewski      
  12 30.01 Ośno Agnieszka Balbina   Palińska      
  13 30.01 Broniszewo Wincenty   Świerkowski      
  14 27.01 Służewo Franciszek   Zagórski      
  15 27.01 Służewo Wincenty Antoni   Modrzejewski      
  16 1.02 Holendry Białobłockie Józef Mateusz   Nowiński      
  17 1.02 Stawki Julianna   Pakulska      
  18 1.02 Służewo Maryanna   Sadowska      
  19 8.02 Ośno Maryanna   Cybulska      
  20 8.02 Służewo Julian Ignacy   Maczydłowski      
  21 9.02 Przybranowo Józef   Kościelecki      
  22 12.02 Służewo Julianna   Rutkowska      
  23 13.02 Służewo Ignacy   Janowski      
  24 19.02 Holendry Białobłockie Barbara   Szczypiorska      
  25 22.02 Broniszewo Agnieszka Balbina   Zielińska      
  26 22.02 Służewo Maciej   Racinowski      
  27 21.02 Wólka Józef   Gaiewski      
  28 1.03 Przybranowo Kazimierz   Pitulski      
  29 9.03 Służewo Józefa   Kopkowicz      
  30 12.03 Rozen Józefa   Majewska      
  31 15.03 Wólka Wojciech   Zieliński      
  32 15.03 Broniszewo Józef   Rzecka      
  33 15.03 Ośno Anastazja   Piskorska      
  34 19.03 Chrusty Maryanna   Głowacka      
  35 19.03 Chrusty Józef   Szmieszny      
  36 19.03 Odolion Józefa   Hoynacka      
  37 22.03 Broniszewo Maryanna   Lewandowska      
  38 26.02 Służewo Alexander Wincenty   Gurczyński      
  39 29.02 Stara Wieś Maryanna   Karpińska      
  40 5.04 Uklieja Zakrzewska Michał   Tober      
  41 8.04 Służewo Anna Apolonia   Rucińska      
  42 12.04 Ośno Maryanna   Rozańska      
  43 12.04 Chrusty Wojciech   Jędrzeiewski      
  44 13.04 Ośno Antonina   Rozańska      
  45 14.04 Służewo Wojciech   Świątkowski      
  46 14.04 Rozen Maryanna Paulina   Sekuterska      
  47 15.04 Holendry Białobłockie Gustaw   Maier      
  48 20.04 Chrusty Wojciech   Sikorski      
  49 20.04 Stawki Konstancja   Roczowska      
  50 20.04 Ośno Julianna   Włodarska      
  51 21.04 Służewo Teodor Mieczysław   Polkowski      
  52 21.04 Stara Wieś Antoni Józef   Olszeński      
  53 26.01 Przybranowo Jakub   Chmielewski      
  54 3.05 Ośno Paulina   Ortanowska      
  55 4.05 Chrusty Franciszek Floryan   Witkowski      
  56 10.05 Broniszewo Zofia   Bednarek      
  57 17.05 Przybranowo Jan Nepomucen   Chełminiak      
  58 17.05 Przybranowo Jan Nepomucen   Kiliński      
  59 28.05 Chrusty Kopanina Małgorzata   Szulecka      
  60 31.05 Służewo Wieś Teresa   Lewandowska      
  61 31.05 Wulka Małgorzata   Skibińska      
  62 14.06 Służewo Miasto Jan Władysław   Siedlecki      
  63 28.06 Służewo Miasto Scholastyka Franciszka   Rybicka      
  64 2.07 Odolion Piotr Paweł   Szymański      
  65 10.07 Wulka Maryanna   Polanowska      
  66 10.07 Chrusty Małgorzata   Kościerzyńska      
  67 12.07 Służewo Elzbieta   Michalska      
  68 19.07 Służewo Jakub   Męczarski      
  69 22.07 Rozen Ignacy   Kościerzyński      
  70 26.07 Odolion Anna Apolonia   Oliwiarska      
  71 2.08 Służewo Wieś Wawrzyniec   Mikołajczak      
  72 2.08 Służewo Ignacy   Brzuskiewicz      
  73 2.08 Służewo Jakub   Wiśniewski      
  74 9.08 Holendry Białobłockie Anna Apolonia   Kesler      
  75 9.08 Służewo Ignacy   Waszkowski      
  76 16.08 Broniszewo Bartłomiej   Sadowski      
  77 16.08 Broniszewo Michał   Lewandowski      
  78 23.08 Służewo Ludwik Józef Symforyan   Dzierżanowski      
  79 23.08 Stara Wieś Rozalia   Piotrowska      
  80 27.08 Służewo Ludwika   Gumulińska      
  81 30.08 Służewo Rozalia   Kluczyńska      
  82 6.09 Przybranowo Michał   Kuraczyk      
  83 6.09 Holendry Białobłockie Gotlib   Pekrol      
  84 10.09 Stawki Franciszka   Wolentarska      
  85 13.09 Goszczowo Franciszka   Kudlewicz      
  86 15.09 Chrusty Jan Michał Edward   Churski      
  87 24.09 Służewo Szczepan   Baier      
  88 27.09 Wulka Franciszek   Narkiewicz      
  89 4.10 Ośno Franciszek   Rzeszotarski      
  90 4.10 Ośno Franciszek   Kamiński      
  91 5.10 Przybranowo Jadwiga   Urbańska      
  92 8.10 Służewo Franciszka   Hermanowska      
  93 19.10 Holendry Białobłockie Jadwiga   Morawska      
  94 13.10 Goszczańskie Holendry Anna Dorota Wilhelmina   Gerdt      
  95 18.10 Stawki Józef   Budzyński      
  96 25.10 Goszczowo Maryanna   Kruczyńska      
  97 1.11 Przybranowo Maryanna   Matyiewska      
  98 1.11 Ośno Andrzej   Sikorski      
  99 1.11 Służewo Wieś Karol   Klepaski      
  100 1.11 Służewo Wieś Antoni   Kleparski      
  101 8.11 Broniszewo Maryanna   Lepertowicz      
  102 11.11 Służewo karol Edward   Mikołajewski      
  103 15.11 Broniszewo Ludwik   Buliński      
  104 22.11 Służewo Karolina Maryanna   Boniszewiczowa      
  105 23.11 Służewo Barbara   Wisniewska      
  106 29.11 Przybranowo Barbara Maryanna   Ziółkowska      
  107 6.12 Przybranowo Tomasz   Sadowski      
  108 6.12 Przybranowo Mikołay   Sadowski      
  109 6.12 Ośno Tomasz   Kupski      
  110 15.12 Broniszewo Ewa   Kuntowska      
  111 20.11 Ośno Tomasz Wiliński          
  112 23.12 Rozen Wiktoria   Kuligowska      
  113 27.12 Białe Błota Jan   Borowski      
                   
1836                  
  1 3.01 Ośno Walęty   Boiński      
  2 3.01 Ukleja Krystyan Walęty Grzegorz   Kurol      
  3 3.01 Służewo M Jan Ewangelista   Kwiatkowski      
  4 10.01 " Julianna   Groszewska      
  5 16.01 Goszczańskie Holendry Ewa   Wendlandt      
  6 24.01 Służewo M Karol   Janiszewski      
  7 21.01 Przybranowo Maryanna   Wiatroska      
  8 24.01 Chrusty Maryanna   Pietrykoska      
  9 24.01 Słuzewo M Agnieszka   Gawrońska      
  10 25.01 Białe Błota Maryanna   Świeczkowska      
  11 26.01 Służewo M Paulina   Lixemburg      
  12 31.01 Rożen Maryanna   Komorska      
  13 31.01 Służewo W Julianna Paulina   Karaszewicz      
  14 31.01 Goszczewo Stanisław   Szczerbiak      
  15 2.02 Przybranowo Maryanna   Witczak      
  16 2.02 Stara Wieś Maryanna   Kudlińska      
  17 2.02 Ośno Maryanna   Kamieńska      
  18 3.02 Chrusty Maryanna   Żukowska      
  19 11.02 Służewo W Walęty   Białkowski      
  20 11.02 " Władysław i Maciej   Bystrzyński      
  21 14.02 " Andrzej   Michalski      
  22 14.02 " Julianna   Orzechowska      
  23 15.02 Rożen Ignacy i Stefan   Płaszkowski      
  24 16.02 Odolion Józef   Nowak      
  25 16.02 Służewo W Konstancja   Maryańska      
  26 21.02 Goszczewo Maciej   Aleksandrzak      
  27 21.02 Rożen Józef   Rutecki      
  28 21.02 Osno Julianna   Błasiakówna      
  29 28.02 Służewo W Franciszek   Kurpik      
  30 28.02 Ośno Julianna   Baur      
  31 28.02 Służewo M Józefa   Różańska      
  32 6.03 " Józefa   Waszkowska      
  33 15.03 " Józef   Jabłoński      
  34 19.03 Rożen Józefa   Jęckowska      
  35 25.03 Służewo W Maryanna   Baier      
  36 4.04 Białe Błota Wojciech   Łuchocki      
  37 4.04 Goszczańskie Holendry Fryderyk Wilhelm   Milka      
  38 6.04 " Fryderyk Wilhelm   Miller      
  39 8.04 Goszczewo Katarzyna   Brzezińska      
  40 10.04 Stawki Antonina   Borkowska      
  41 15.04 Goszczańskie Holendry Katarzyna   Rodewaldt      
  42 11.04 Holendry Białobłockie Michał   Kesler      
  43 19.04 Przybranowo Zofia   Witkowska      
  44 19.04 Służewo M Wojciech   Jędrzejewski      
  45 24.04 Wulka Antonina   Banasiak      
  46 1.05 Goszczańskie Holendry Wojciech   Lewandowski      
  47 24.04 Wulka Zofia   Dolatkiewicz      
  48 11.05 Przybranowo Antonina   Balcerak      
  49 19.05 Wulka Józef   Maślankiewicz      
  50 22.05 Białe Błota Maryanna   Dobrzycka      
  51 22.05 Rożen Jan   Szulecki      
  52 23.05 Ośno Jan Ewangelista   Szultz      
  53 25.05 Służewo M Jan   Drążkowski      
  54 29.05 Wulka Antonina   Pank      
  55 1.06 Przybranowo Jan   Trawiński      
  56 2.06 Służewo M Paulina   Michalska      
  57 2.06 Ośno Jan   Kamieński      
  58 2.06 Służewo M Kasyleta Józefa   Mioduszewska      
  59 4.06 Białe Błota Jan   Taber      
  60 12.06 " Anna   Mroczkowska      
  61 12.06 Przybranowo Antonina   Kościelecki      
  62 12.06 Ośno Anna   Kryżycka      
  63 19.06 Odolion Jan   Przezdziak      
  64 19.06 Rożen Jan   Kleparski      
  65 29.06 Przybranowo Paweł Piotr   Myszkowski      
  66 10.07 Białe Błota Paweł Piotr   Siciński      
  67 17.07 Broniszewo Jakob   Smigielski      
  68 17.07 Ośno Franciszek   Krajewski      
  69 17.07 Odolion Anna   Czerwińska      
  70 17.07 Przybranowo Magdalena   Antkówna      
  71 17.07 Białe Błota Ignacy i Stefan   Zmorski      
  72 17.07 Przybranowo Anna   Janowska      
  73 17.07 Holendry Białobłockie Anna Emilia   Rabe      
  74 24.07 Wulka Anna   Michalska      
  75 24.07 Służewo W Jakób   Smyk      
  76 26.07 Broniszewo Anna   Szultz      
  77 26.07 Służewo W Wawrzyniec   Jaworski      
  78 26.07 Odolion Anna   Szczypiorowska      
  79 28.07 Holendry Białobłockie Jan   Suliński      
  80 31.07 Służewo M Anna   Michalska      
  81 7.08 Osiński Folwark Wawrzyniec   Jasiński      
  82 7.08 Odolion Maryanna   Chmielewska      
  83 7.08 Ukleja Emilia Szarlota   Tauber      
  84 11.08 Służewo M Wawrzyniec   Oliński      
  85 9.08 Służewo W Władysław Krystyan   Sokołowski      
  86 14.08 Ośno Michał   Pawlicki      
  87 28.08 Służewo M Ludwik Raymund   Lewandowski      
  88 4.09 Goszczewo Jan   Balcerak      
  89 6.09 Ukleja Maryanna   Kesler      
  90 7.09 Służewo M Maryanna   Kamieńska      
  91 11.09 Przybranowo Maryanna   Witczak      
  92 12.09 Ukleja Józefa i Małgorzata   Gościńska      
  93 18.09 Stara Wieś Franciszka   Szymańska      
  94 26.09 Wulka Jadwiga   Zielińska      
  95 29.09 Służewo M Maciej Konstanty   Michalski      
  96 2.10 Osno Teresa   Piekarska      
  97 2.10 Holendry Białobłockie Michał   Hank      
  98 2.10 Służewo W Michał   Sopaliński      
  99 3.10 Służewo M Ludwik   Rutkowski      
  100 4.10 Służewo M Maxymilian   Jabłoński      
  101 9.10 Służewo W Franciszek   Świątkowski      
  102 19.10 Służewo M Łukasz   Wisniewski      
  103 16.10 Goszczańskie Holendry Anna   Rodewaldt      
  104 20.10 Służewo M Felicyan Łukasz   Więckowski      
  105 23.10 Stawki Szymon   Brzeziński      
  106 20.10 Służewo M Maryanna   Gutowska      
  107 23.10 Rożen Franciszek Maksymilian   Kruszyński      
  108 30.10 Stawki Jan Kanty   Danielewski      
  109 13.11 Odolion Felix   Szelągowski      
  110 8.11 Służewo M Cecylia Elzbieta   Rybowicz      
  111 30.11 Broniszewo Tomasz   Liniewski      
  112 15.11 Służewo M Elzbieta   Wizińska      
  113 15.11 " Fryderyk   Jachciński      
  114 17.11 " Elzbieta   Bulińska      
  115 20.11 Holendry Białobłockie August   Hank      
  116 27.11 Służewo W Katarzyna   Ziółkowska      
  117 29.11 Ośno Barbara   Białkowska      
  118 5.12 Przybranowo Tomasz   Lax      
  119 4.12 Osno Barbara   Spiewak      
  120 5.12 Służewo M Leokadia Waleria   Ignoradzka      
  121 8.12 Przybranowo Tomasz   Krużycki      
  122 8.12 Ośno Maryanna   Szczutkowska      
  123 11.12 Służewo M Tomasz   Przybyliński      
  124 10.12 Stawki Maryanna   Brzezińska      
  125 11.12 Służewo M Tomasz   Michalski      
  126 13.12 Służewo Dwór Lucyan Mikołaj   Zakrzewski      
  127 16.12 Chrusty Tomasz   Chełmiński      
  128 21.12 Służewo W Wiktoria   Kozimińska      
  129 18.12 Służewo M Antonina Franciszka   Miller      
  130 26.12 Przybranowo Józefa   Urbańska      
  131 26.12 Ośno Maryanna   Przytalska      
  132 29.12 Służewo M Jan   Waszkowski      
                   
1837                  
                   
1838                  
  1 1.01 Służewo M Maryanna   Rybowicz      
  2 7.01 Służewo M Marcyanna   Kontz      
  3 11.01 Broniszewo Maciey   Graykowski      
  4 14.01 Służewo W Baltazar   Koźmiński      
  5 14.01 Służewo M Wilhelm Pawłe   Idzikowski      
  6 14.01 Służewo M Marceli Antoni   Jurkiewicz      
  7 21.01 Chrusty Maryan   Jędrzejewski      
  8 24.01 Służewo M Maryanna   Hermanowska      
  9 25.01 Wulka Maciej   Jurkiewicz      
  10 28.01 Rozan Maryanna   Rosadowska      
  11 30.01 Chrusty Ignacy   Cygański      
  12 4.02 Ośno Walęty Antoni   Obertyn      
  13 4.02 Ukleja Franciszek   Budziński      
  14 4.02 Gay Przybranowski Mayanna   Żydko      
  15 4.02 Gay Przybranowski Ignacy   Kościelecki      
  16 6.02 Służewo M Apolonia   Męczarska      
  17 10.02 Goszczewskie Holendry Piotr   Rodewaldt      
  18 18.02 " Fryderyk Wilhelm Paweł   Rodewaldt      
  19 20.02 Służewo M Helena Franciszka   Michalska      
  20 23.02 Służewo M Józefa   Rucinowska      
  21 25.02 Odolion Maryanna   Matyszewska      
  22 4.03 Osno Józefa   Rzeszotarski      
  23 4.03 Rozan Kazimierz   Gaiewski      
  24 8.03 Stara Wieś Józefata   Michalska      
  25 9.03 " Józefa   Herbetowska      
  26 11.03 Goszczewo Józefa   Bednarek      
  27 11.03 Stawki Józefa   Borkowska      
  28 12.03 Przybranowo Konstanty   Zieliński      
  29 15.03 Służewo M Józef   Wiciński      
  30 18.03 Stawki Maryanna   Brzezińska      
  31 19.03 Służewo M Józef   Kurowski      
  32 21.03 Służewo M Maryanna   Różańska      
  33 23.03 Stawki Woyciech   Gawroński      
  34 24.03 Goszczewskie Holendry Jan Fryderyk   Habermann      
  35 24.03 Ośno Józef   Ferner      
  36 30.03 Służewo M Wincenty Franciszek   Skotnicki      
  37 2.04 Służewo M Franciszka   Białkowska      
  38 7.04 Ośno Małgorzata   Nowak      
  39 14.04 Ośno Woyciech   Krużewski      
  40 11.04 Służewo M Woyciech   Więckowski      
  41 16.04 Goszczewo Maryanna   Kodlewska      
  42 16.04 Stawki Julianna   Janowska      
  43 17.04 Służewo M Hanna Brigida i Maryanna   Czerwińska      
  44 17.04 Służewo W Laurentyna Teresa   Gościńska      
  45 22.04 Ośno Jan Fryderyk   Wesołowski      
  46 22.04 Służewo W Stanisław   Załuska      
  47 22.04 Stara Wieś Katarzyna   Piotrowska      
  48 23.04 Odolion Zuzanna   Chmielewska      
  49 25.04 Rozan Aleksandra   Mioduszewska      
  50 6.05 Przybranowo Antoni   Chełmiński      
  51 6.05 Ośno Jan Fryderyk   Piekarski      
  52 6.05 Broniszewo Stanisław   Lewandowski      
  53 16.05 Białe Błota Franciszka   Piwańska      
  54 17.05 Służewo W Julianna   Janowska      
  55 20.05 Ośno Jan   Rosiński      
  56 24.05 Ośno Magdalena   Lewandowska      
  57 4.06 Holendry Białobłockie Antoni   Sochacki      
  58 19.06 Ośno Franciszka   Kamieńska      
  59 10.06 Służewo W Jan   Michalski      
  60 17.06 Służewo M Franciszka Matylda   Kwiatkowska      
  61 24.06 Chrusty Jan   Smieszny      
  62 15.07 Goszczewo Maryanna   Bednarek      
  63 25.06 Służewo W Helena Maryanna   Cińska      
  64 8.07 Stawki Jakob   Jasiński      
  65 15.07 Goszczewo Maryanna   Maiewska      
  66 24.07 Służewo M Anna   Gutowska      
  67 28.07 Służewo M Maryanna   Sokołowska      
  68 5.08 Broniszewo Maryanna   Wiatrowska      
  69 5.08 Ośno Franciszka   Wiśniewska      
  70 12.08 Odolion Barbara   Pakulska      
  71 12.08 Rożen Nepomucena Tekla   Płaczkowska      
  72 19.08 Goszczewo Maryanna   Stolarska      
  73 19.08 Goszczewo Michał   Myszkowski      
  74 27.08 Piekło Michał   Dąbek      
  75 26.08 Folwark Ośno Franciszek   Zecha      
  76 2.09 Ukleja Jan   Meliańska      
  77 3.09 Służewo W Maxymilian Michał   Baier      
  78 4.09 Służewo M Maryanna   Jabłońska      
  79 9.09 Rozan Maryanna   Janowczyk      
  80 16.09 Goszczewo Franciszka   Rychlewska      
  81 18.09 Służewo M Mateusz   Rutkowski      
  82 23.09 Służewo M Tekla   Buczyńska      
  83 30.09 Służewo M Michał   Dzikowski      
  84 1.10 Przybranowo Jadwiga   Witczak      
  85 1.10 Służewo M Michalina Franciszka   Turczewska      
  86 5.10 Służewo M Karol   Angiewski      
  87 6.10 Służewo M Franciszek   Zagórski      
  88 11.10 Przybranowo Jan Nepomucen   Pitulski      
  89 11.10 Rozan Franciszek   Nowak      
  90 14.10 Broniszewo Szymon   Dębkowski      
  91 14.10 Wulka Maryanna   Polanowska      
  92 14.10 Białe Błota Maryanna   Murawska      
  93 16.10 Służewo M Maryanna Florentyna   Monkiewicz      
  94 21.10 Chrusty Konstancja   Cygańska      
  95 28.10 Goszczewo Andrzey   Alexandrzak      
  96 1.11 Goszczewo Maryanna   Ziółkowska      
  97 11.11 Ośno Andrzej   Kamieński      
  98 15.11 Służewo W Maryanna   Kluczyńska      
  99 18.11 Odolion Francisek   Przezdzik      
  100 18.11 Broniszewo Andrzej   Spiewak      
  101 18.11 Broniszewo Elżbieta Maryanna   Lewandowska      
  102 18.11 Broniszewo Felix   Kontorski      
  103 27.11 Wulka Barbara   Dolatkiewicz      
  104 28.11 Rozan Konstancja   Albańska      
  105 9.12 Ośno Jan   Paliński      
  106 9.12 Służewo W Tomasz   Wróblwski      
  107 9.12 Służewo M Maryanna   Matyiewska      
  108 10.12 Wulka Jan   Gaiewski      
  109 13.12 Służewo M Tomasz   Waszkowski      
  110 13.12 Służewo M Wiktorya   Bulińska      
  111 14.12 Ośno Szczepan   Wolęturski      
  112 16.12 Broniszewo Tomasz   Kiełkowski      
  113 23.12 Chrusty Wiktoria   Zawadzka      
  114 23.12 Ośno Wiktoria   Piasecka      
  115 23.12 Służewo W Maryanna   Juźwiak      
  116 26.12 Broniszewo Ignacy   Żuchowski      
  117 26.12 Rozan Wilhelmine Mathyldas Weronika   Zompte      
  118 24.12 Wulka Jan Gaspar   Wiśniewski      
  119 28.12 Służewo M Maryanna Weronika   Jorlaczek      
  120 30.12 Służewo W Sylwester   Sopoliński      
  121 31.12 Ośno Folwark Maryanna   Krauza      
                   
1839                  
  1 1.01 Ośno Julianna   Lewandowska      
  2 1.01 Ośno Baltazar   Mazurek      
  3 11.01 Ośno Wincenty Anastazy   Różański      
  4 6.01 Wulka Maryanna   Smykowska      
  5 20.01 Przybranowo Maryanna   Sadowska      
  6 27.01 Służewo M Wincenty Anastazy   Oliński      
  7 10.02 Wulka Józef   Molęda      
  8 10.02 Stawki Maciej   Gotkowski      
  9 10.02 Służewo M Walęty   Jurkiewicz      
  10 10.02 Służewo M Jan   Michalski      
  11 12.02 Ośno Józefa   Banaszeska      
  12 24.02 Przbranowo Józef   Witkowski      
  13 25.02 Cegielnia Służewo Józef   Jęckowski      
  14 27.02 Służewo M Józef   Magnuszewski      
  15 28.02 Białe Błota Józef   Leszczyński      
  16 28.02 Służewo M Józef   Błaszkiewicz      
  17 10.03 Przybranowo Józef   Kuraczyk      
  18 10.03 Stawki Józef   Borkowski      
  19 11.03 Chrusty Józefa   Rutkowski      
  20 17.03 Ośno Józefa   Boroska      
  21 19.03 Przybranowo Józefa   Konżycka      
  22 24.03 Służewo M Maryanna Balbina   Gustoska      
  23 1.04 Wygoda Maryanna   Olszewska      
  24 1.04 Służewo M Józef Ludwik   Lewandowski      
  25 2.04 Przybranowo Maryanna   Balcerak      
  26 4.04 Służewo W Helena Barbara Wirydyanna   Karaszewska      
  27 9.04 Służewo M Leon Hippolit   Michalski      
  28 16.04 Przybranowo Angela   Pietrykowska      
  29 17.02 Przybranowo Magdalena   Kulińska      
  30 21.04 Chrusty Woyciech   Pietrykowski      
  31 2.05 Służewo M Julianna   Chalińska      
  32 3.05 Służewo M Ludwik Mikołaj   Synoradzki      
  33 4.05 Służewo W Julianna   Witkowska      
  34 5.05 Rozan Jan Stanisaław   Kruszyński      
  35 9.05 Rozan Franciszka   Szulecka      
  36 12.05 Broniszewo Zofia   Wrzesińska      
  37 14.05 Odolion Antoni   Myszkowski      
  38 17.05 Broniszewo Zofia   Lupertowicz      
  39 20.05 Służewo M Damazy Maryan   Zakrzeski      
  40 21.05 Chrusty Jan   Jędrzejewski      
  41 27.05 Białe Błota Franciszka   Szczypiorska      
  42 2.06 Służewo M Felix   Gomuliński      
  43 3.06 Służewo M Jan   Strzeszewski      
  44 9.06 Służewo W Piotr   Sadoski      
  45 14.06 Ośno Marceli Jan   Szczotkowski      
  46 20.06 Stawki Piotr   Danieleski      
  47 27.06 Służewo M Jan   Jabłoński      
  48 30.06 Służewo M Jan Antoni   Jabłoński      
  49 7.07 Goszczewo Jakób   Brzeziński      
  50 7.07 Ośno Katarzyna Maryanna   Rutkoska      
  51 7.07 Broniszewo Maryanna   Kleparska      
  52 8.07 Służewo M Elżbieta   Wiśniewska      
  53 8.07 Służewo M Piotr Paweł   Drążkowski      
  54 14.07 Stara Wieś Franciszek   Kudliński      
  55 24.07 Odolion Magdalena   Czerwińska      
  56 21.07 Ośno Jakób   Wieczorów      
  57 27.07 Służewo M Anna   Jankowska      
  58 4.08 Stawki Wawrzyniec   Przybysz      
  59 8.08 Służewo M Hippolit Kaszyard   Hermanowski      
  60 11.08 Ośno Ludwik Mikołaj   Piekarski      
  61 11.08 Przybranowo Maryanna   Kubiak      
  62 15.08 Służewo M Ludwik Hippolit   Stroiński      
  63 19.08 Ośno Fryderyk   Szulc      
  64 25.08 Przybranowo Ludwik Kyppolit   Chmielewski      
  65 27.08 Stawki Rozalia   Brzezińska      
  66 1.09 Ośno Franciszka   Stawińska      
  67 1.09 Służewo M Julianna Rozalia   Michalska      
  68 8.08 Służewo M Amalia   Maciejewska      
  69 15.09 Goszczewo Jadwiga   Kozimińska      
  70 22.09 Chrusty Maryanna   Kościerzyńska      
  71 29.09 Goszczewo Michalina   Myszkowska      
  72 29.09 Broniszewo Michał   Zieliński      
  73 29.09 Ośno Michalina   Wilińska      
  74 29.09 Ośno Michalina Jadwiga   Białkowska      
  75 2.10 Stara Wieś Franciszek   Karpiński      
  76 3.10 Służewo W Franciszka   Romanowska      
  77 6.10 Chrusty Jadwiga   Cygańska      
  78 6.10 Służewo Franciszek   Kąkolewski      
  79 7.10 Przybranowo Franciszek   Jędrzejewski      
  80 9.10 Służewo M Franciszek   Kamieński      
  81 12.10 Ośno Franciszka   Pitulska      
  82 12.10 Broniszewo Jadwiga   Mikołajczak      
  83 15.10 Ośno Franciszka   Heinkolz      
  84 20.10 Ośno Franciszek   Liniewski      
  85 24.10 Wulka Szymon   Jakubczak      
  86 27.10 Rozan Franciszek   Rozdzicki      
  87 27.10 Ośno Marcin   Polanowski      
  88 3.11 Wulka Katarzyna Maryanna   Krzewińska      
  89 3.11 Służewo Probostwo Marcin   Załuski      
  90 5.11 Służewo W Michalina   Gościcka      
  91 7.11 Chrusty Marcin   Leguszeski      
  92 8.11 Służewo Dwór Andrzej   Dziedzic      
  93 10.11 Służewo W Marcin   Ziółkowski      
  94 10.11 Goszczewo Elżbieta   Szczerbiak      
  95 13.11 Rozan Weronika   Chmielewska      
  96 24.11 Przybranowo Andrzej   Zieliński      
  97 27.11 Służewo M Józef   Włodarski      
  98 5.12 Służewo M Mikołaj   Idzikowski      
  99 6.12 Służewo M nie żywo narodzone          
  100 7.12 Wulka Tomasz   Rydlewski      
  101 9.12 Służewo M Marianna   Lewandowska      
  102 10.12 Ośno Jan   Sikorski      
  103 15.12 Stawki Maryanna   Katoliczka      
  104 15.12 Holendry Białobłockie Tomasz   Muraski      
  105 9.12 Ośno Tomasz   Kanieski      
  106 19.12 Wulka Walęty   kawczyński      
  107 22.12 Służewo M Wiktoria   Kozłoska      
  108 22.12 Służewo M Wiktoria   Marczyszewska      
  109 26.12 Służewo M Szczepan Jan   Zagórski      
  110 31.12 Przybranowo Jan Ewangelista Sylwester   Wróblewski      
                   
1840     brak ksiąg cywilnych            
                   
1841                  
  1 3.01 Goszczewo Maciej   Brzeziński      
  2 3.01 Białe Błota Józef   Sochacki      
  3 3.01 Biale Błota Teofila   Gutkowska      
  4 5.01 Służewo M Maryanna   Maciejewska      
  5 10.01 Przybranowo Maciej   Mądrzejewski      
  6 11.01 Służewo M Kacper Melchior   Kurowski      
  7 16.01 Ośno Józef   Lewandowski      
  8 27.01 Goszczewskie Holendry August   Rodewaldt      
  9 30.01 Broniszewo Agnieszka   Wiatrowska      
  10 30.01 Ośno Franciszek   Romanowski      
  11 1.02 Holendry Białobłockie Jan Stanisław   Olszewski      
  12 2.02 Chrusty Agnieszka   Stolarska      
  13 3.02 Broniszewo Walęty   Maiewski      
  14 4.02 Białe Błota Maryanna   Gumulińska      
  15 4.02 Broniszewo Józefa   Rutkowska      
  16 5.02 Służewo W Jan Stanisław   Cybulski      
  17 9.02 Białe Błota Franciszek Julian   Adamski      
  18 12.02 Ukleja Jan Stanisław   Tauber      
  19 14.02 Broniszewo Maciej   Lewandowski      
  20 15.02 Odolion Józef   Matuszewski      
  21 15.02 Służewo M Julianna   Jabłońska      
  22 14.02 Przybranowo Konstancja   Smyk      
  23 14.02 Służewo M Józefa   Rybowiczowa      
  24 21.02 Służewo W Maciej   Zwiłkowski      
  25 21.02 Białe Błota Elżbieta   Plinus      
  26 23.02 Służewo W Józefa   Migdalska      
  27 23.02 Rumunek Kolonia Józef   Bigorowski      
  28 23.02 Służewo M Jan Stanisław   Kontz      
  29 24.02 Służewo M Franciszek   Gutowski      
  30 24.02 Broniszewo Józef   Michalski      
  31 4.03 Służewo M Józef   Rutkowski      
  32 14.03 Służewo M Teofila Franciszka   Zagórska      
  33 19.03 Służewo M Wincenty Franciszek   Monkiewicz      
  34 14.03 Goszczewo Józefa   Kluczyńska      
  35 14.03 Służewo M Józef   Matyiewski      
  36 19.03 Przybranowo Józef   Krużycki      
  37 22.03 Przybranowo Wojciech   Kuraczyk      
  38 25.03 Ośno Wojciech   Niewiadomski      
  39 28.03 Służewo M Konstanty   Szubski      
  40 29.03 Służewo M Aleksander   Mikolewski      
  41 3.04 Przybranowo Wincenty Franciszek   Sadowski      
  42 4.04 Rozan Maryanna   Murawska      
  43 9.04 Stawki Woyciech   Dolaków      
  44 12.04 Broniszewo Maryanna   Wieczorkowska      
  45 13.04 Służewo M Konstancja   Zagórska      
  46 25.04 Służewo W Stanisław   Świątkowski      
  47 20.04 Służewo M Katarzyna   Dzikowska      
  48 30.04 Wulka Franciszek   Gajewski      
  49 30.04 Służewo M Stanisław   Jabłoński      
  50 1.05 Służewo M Jan   Magnuszewski      
  51 2.05 Wulka Jan   Kwiatkowski      
  52 9.05 Wulka Jan   Pietrykowski      
  53 9.05 Broniszewo Maryanna   Grzelak      
  54 9.05 Służewo M Franciszek   Witkowski      
  55 13.05 Ośno Jan   Komorowski      
  56 16.05 Chrusty Jan   Cygański      
  57 16.05 Ośno Jan   Słowiński      
  58 19.05 Stawki Jan Nepomucen   Tesławski      
  59 23.05 Służewo M Jan   Michalski      
  60 12.06 Broniszewo Jan   Radliński      
  61 17.06 Służewo M Jan   Rybowiczowa      
  62 20.06 Broniszewo Petronella   Zanura      
  63 24.06 Białe Błota Louiza   Kesler      
  64 27.06 Przybranowo Anna   Wiatrowska      
  65 27.06 Ośno Małgorzata   Catkowska      
  66 28.06 Służewo M Marceli Jan   Paczkoski      
  67 4.07 Holendry Białobłockie Maryanna   Ketler      
  68 11.07 Ośno Jakub   Sikorski      
  69 11.07 Białe Błota Magdalena   Bolter      
  70 18.07 Służewo W Joanna Tekla   Kujawińska      
  71 19.07 Stara Wieś Franciszka   Rutkowska      
  72 26.07 Służewo M Anna   Graczyk      
  73 28.07 Przybranowo Magdalena   Wróblewska      
  74 28.07 Stara Wieś Jakub   Lewandowski      
  75 28.07 Wulka Jakub   Wiśniewski      
  76 1.08 Przybranowo Wawrzyniec   Jakubiak      
  77 1.08 Wulka Maryanna   Dembkowska      
  78 1.08 Broniszewo Anna   Rydlewska      
  79 2.08 Służewo W Michalina   Gomulińska      
  80 5.08 Ukleja Krystyna   Tauber      
  81 10.08 Wulka Maryanna   Zielińska      
  82 22.08 Służewo M Bartłomiej   Lewandowski      
  83 26.08 Ośno Maryanna   Wszelska      
  84 29.08 Służewo W Ludwik   Szymański      
  85 1.09 Broniszewo Michał   Polanowski      
  86 1.09 Broniszewo Maryanna   Polanowska      
  87 1.09 Odolion Maryanna   Bioińska      
  88 6.09 Ukleja Józef Jeremiasz   Liszewski      
  89 12.09 Ośno Franciszek   Wiesiołowski      
  90 19.09 Wulka Franciszek   Polanowski      
  91 19.09 Służewo W Franciszka   Sadowska      
  92 19.09 Służewo W Jadwiga   Kostecka      
  93 19.09 Chrusty Michalina   Pietrykowska      
  94 19.09 Chrusty Tomasz   Wyciechowski      
  95 26.09 Przybranowo Michał   Jędrzejewski      
  96 26.09 Służewo M Michał   Graczyk      
  97 28.09 Wulka Franciszek   Molęda      
  98 30.09 Rozan Maryanna   Więckowska      
  99 30.09 Rozan Michalina   Rutecka      
  100 3.10 Ukleja Michał   Tuber      
  101 5.10 Konstanty Szczotkowski          
  102 17.10 Białe Błota Łukasz   Malinowski      
  103 17.10 Ośno Scholastyka   Jaroszewska      
  104 17.10 Służewo M Jan   Jurkiewicz      
  105 17.10 Służewo M Marcin   Rutkowski      
  106 18.10 Służewo M Jan   Godziątkowski      
  107 25.10 Służewo M Szymon   Wińkowski      
  108 25.10 Goszczewo Szymon   Słowiński      
  109 26.10 Służewo M Jan Marceli   Sompoliński      
  110 31.10 Broniszewo Marcin   Zuchowski      
  111 31.10 Ośno Franciszek   Kaniewski      
  112 31.10 Broniszewo Marcin   Strzeniawski      
  113 2.11 Służewo M Maryanna   Jabłońska      
  114 4.11 Goszczewo Marcin   Chuzyński      
  115 7.11 Rozan Maryanna   Janowczyk      
  116 7.11 Odolion Franciszek   Gruczkowski      
  117 9.11 Służewo M Maryanna   Michalska      
  118 11.11 Służewo M Katarzyna   Lewandowska      
  119 14.11 Stara Wieś Andrzej   Wasilewski      
  120 14.11 Służewo W Szymon   Wróblewski      
  121 14.11 Rozan Dyonizy   Kraszyński      
  122 14.11 Służewo M Leopold   Białkowski      
  123 21.11 Holendry Białobłockie Katarzyna   Hoyk      
  124 21.11 Broniszewo Katarzyna   Mikołajczak      
  125 28.11 Chrusty Barbara   Sikorska      
  126 28.11 Ośno Karol   Ryzenberg      
  127 28.11 Ośno Aleksandrowo Karol Julian   Paliński      
  128 28.11 Służewo M Balbina   Wiśniewska      
  129 30.11 Chrusty Konstanty August   Gościcki      
  130 1.12 Przybranowo Łukasz   Kubicki      
  131 2.12 Służewo W Andrzej   Kuźwinkowski      
  132 2.12 Odolion Marianna   Pakulska      
  133 4.12 Ośno Maryanna   Gutkowska      
  134 13.12 Służewo M Jan Kamieński          
  135 16.12 Białe Błota Józef   Cichocki      
  136 17.12 Odolion Tomasz   Niewiadomski      
  137 26.12 Przybranowo Tomasz szymon   Chmielewski      
  138 27.12 Służewo W Władysław Nikodem   Symiradzki      
                   
1842                  
  1 2.01 Stara Wieś Maryanna   Witczak      
  2 2.01 Ośno Walęty   Baierski      
  3 6.01 Ukleja Justyna   Rakowska      
  4 7.01 Przybranowo Maciej   Buczkowski      
  5 7.01 Służewo M Kacper   Korduski      
  6 9.01 Holendry Białobłockie Karolina Amalia   Rabbe      
  7 9.01 Służewo W Walęty   Karpik      
  8 16.01 Goszczewo Maciej   Kuźba      
  9 16.01 Broniszewo Walęty   Lupertowicz      
  10 16.01 Ośno Jan   Winnicki      
  11 16.01 Rozen Antoni   Załuski      
  12 16.01 Holendry Białobłockie Ludwika Fryderyka   Lax      
  13 23.01 Goszczewskie Holendry Eufrozyna   Rodewald      
  14 23.01 Ośno Józefa   Białkowska      
  15 23.01 Ośno Maryanna   Pitulska      
  16 27.01 Służewo M Alfons Mikołaj   Bogusławski      
  17 27.01 Służewo M Jan Chryzostom Franciszek Salezjusz   Zagórski      
  18 29.01 Rozan Maryanna   Groszkowska      
  19 30.01 Służewo W Maryanna   Witkowska      
  20 30.01 Odolion Maryanna   Lewińska      
  21 2.02 Ukleja Franciszek   Marciński      
  22 2.02 Broniszewo Maciej   Maiewski      
  23 6.02 Stara Wieś Józefa   Mórawska      
  24 8.02 Służewo M Julian   Jabłoński      
  25 18.02 Służewo M Emilia Florentyna Agata   Monkiewicz      
  26 23.02 Służewo M Maciej   Stroiński      
  27 25.02 Służewo M Józefa   Rudwicka      
  28 5.03 Goszczewskie Holendry Paweł   Rytz      
  29 6.03 Odolion Krystyna   Liniewska      
  30 7.03 Ośno Józef   Krużyński      
  31 7.03 Ośno Kazimierz   Krużyński      
  32 8.03 Służewo M Ludwika Fryderyka   Błaszkiewicz      
  33 - puste miejsce            
  34 9.03 Służewo W Józef   Płaszkowski      
  35 13.03 Chrusty Józef   Cygański      
  36 19.03 Ośno Józef   Wiśniewski      
  37 20.03 Wulka Maryanna   Jakubiak      
  38 20.03 Rozan Józefa   Smorawska      
  39 23.03 Służewo M Aleksander   Brzuszkiewicz      
  40 28.03 Odolion Józef   Czerwiński      
  41 28.03 Służewo M Maryanna   Hermanowska      
  42 29.03 Ośno Maryanna   Lupińska      
  43 29.03 Służewo M Aleksander   Białkowski      
  44 3.04 Wulka Stanisław   Ziemecki      
  45 3.04 Goszczewo Stanisław   Myszkowski      
  46 17.04 Ośno Ludwik   Rutkowski      
  47 17.04 Służewo W Antonina   Dziedzic      
  48 17.04 Służewo M Stanisałw   Kielecki      
  49 25.04 Przybranowo Antonina   Zielińska      
  50 27.04 Broniszewo Stanisław   Grzelak      
  51 1.05 Stara Wieś Anastazya   Kleparska      
  52 1.05 Służewo W Piotr Paweł   Borkowski      
  53 5.05 Wulka Stanisław   Krzewiński      
  54 5.05 Przybranowo Stanisław   Guzowski      
  55 5.05 Służewo M Jan   Groszewski      
  56 9.05 Białe Błota Jan   Ziółkowski      
  57 14.05 Stara Wieś Antoni   Podlaszewski      
  58 23.05 Służewo M Julianna   Klamkiewicz      
  59 23.05 Służewo M Jan   Staniszewski      
  60 24.05 Holendry Białobłockie Wilhelm   Pekrol      
  61 29.05 Odolion Jan   Zywiczyński      
  62 29.05 Broniszewo Antoni   Zieliński      
  63 31.05 Wulka Antonina   Nurkowicz      
  64 9.06 Białe Błota Anna   Swieczkowska      
  65 12.06 Broniszewo Maryanna   Kutowska      
  66 19.06 Białe Błota Maryanna   Leszczyńska      
  67 24.06 Stawki Piotr Paweł   Wroniewski      
  68 21.06 Służewo M Elżbieta   Gawrońska      
  69 29.06 Chrusty Cyryl   Packowicz      
  70 3.07 Ośno Teodozja Klara   Kierdzeyaszłeyn      
  71 3.07 Chrusty Jakób   Jędrzejewski      
  72 3.07 Przybranowo Anna   Chełminiak      
  73 29.06 Ośno Anna   Rzeszotarska      
  74 10.07 Ośno Ignacy   Baliński      
  75 10.07 Służewo Konstanty   Sałatwiński      
  76 24.07 Służewo M Jakób   Rybowicz      
  77 31.07 Służewo M Anna   Świątkowska      
  78 31.07 Służewo M Marcyanna   Specyałka      
  79 9.08 Służewo W Maryanna Zuzanna   Stefańska      
  80 7.09 Służewo M Wawrzyniec   Kozłowski      
  81 18.08 Służewo M Rozalia   Gutowska      
  82 21.08 Służewo M Romual Antoni   Różański      
  83 22.08 Białe Błota Ludwika   Gumulińska      
  84 29.08 Służewo M Jan   Zagórski      
  85 4.09 Stara Wieś Maryanna   Jurlak      
  86 11.09 Stawki Franciszek   Katolik      
  87 11.09 Broniszewo Franciszka   Wieczorkowska      
  88 11.09 Służewo M Michalina   Dombkowska      
  89 11.09 Słuzewo M Tomasz   Przybyliński      
  90 12.09 Służewo M Hippolyt   Zakrzewski      
  91 13.09 Służewo M Ludwika   Michalska      
  92 13.09 Holendry Białobłockie Augustyn   Hank      
  93 14.09 Służewo M Franciszek   Chmielewski      
  94 12.09 Służewo M Mateusz   Wiatrowski      
  95 15.09 Służewo M Władysław   Jaskulski      
  96 20.09 Służewo M Franciszek   Chaliński      
  97 6.10 Broniszewo Jadwiga   Urbańska      
  98 16.10 Goszczewo Piotr Paweł   Sławiński      
  99 16.10 Holendry Białobłockie Felix   Murawski      
  100 16.10 Chrusty Franciszka   Smieszna      
  101 16.10 Ośno Jadwiga   Mahtalewska      
  102 17.10 Rozan Maryanna   Nowak      
  103 23.10 Aleksandrowo Franciszek   Komorowski      
  104 25.10 Przybranowo Katarzyna   Jóźwiak      
  105 28.10 Służewo W Katarzyna   Witkowska      
  106 28.10 Służewo W Maryanna   Witkowska      
  107 11.11 Chrusty Marcin   Kozłowski      
  108 12.11 Ośno Andrzej   Kuberski      
  109 13.11 Ośno Katarzyna   Zaganiacz      
  110 14.11 Służewo M Franciszek   Hermaszewski      
  111 14.11 Służewo M Leopolda   Michalska      
  112 15.11 Ośno Franciszek   Suwalski      
  113 15.11 Ośno Marcin   Baierski      
  114 15.11 Różan Marcin   Komorowski      
  115 15.11 Służewo M Weronika Maryanna Walętyna   Jakóbi      
  116 20.11 Ośno Tomasz   Lewandowski      
  117 20.11 Odolion Marcyanna   Rypczyńska      
  118 21.11 Służewo M Józef   Karpiński      
  119 27.11 Holendry Białobłockie Józef   Karpiński      
  120 28.11 Białe Błota Antoni   Adamski      
  121 28.11 Służewo W Konstancja   Jachowska      
  122 28.11 Służewo W Andrzej   Jackowski      
  123 30.11 Służewo M Maryanna   Graczyk      
  124 4.12 Chrusty Tomasz   Cygański      
  125 11.12 Alexandrowo Szczepan   Szczepański      
  126 15.12 Służewo W Franciszek Julian   Chmielewski      
  127 22.12 Ośno Tomasz   Kamiński      
  128 26.12 Służewo W Jan   Michalski      
  129 26.12 Goszczewo Marcyanna   Wiatrowska      
  130 26.12 Radunki Służewskie Antoni   Lewandowski      
  131 31.12 Służewo M Franciszek   Więckowski      
                   
1843                  
  1 29.01 Przybranowo Mateusz   Włodarek      
  2 29.01 Odolion Józefa   Szczypiorska      
  3 29.01 Przybranowo Marcin   Wiśniewski      
  4 31.01 Białe Błota Marianna   Janowska      
  5 29.1 Służewo M Maryanna   Witkowska      
  6 2.02 Stara Wieś Mateusz   Witczak      
  7 2.02 Chrusty Katarzyna   Kocierzyńska      
  8 5.02 Ukleja Fryderyk   Raabe      
  9 5.02 Wulka Mateusz   Dolatkiewicz      
  10 5.02 Służewo M Agata   Jarętowska      
  11 9.02 Rozan Franciszek   Neyman      
  12 12.02 Ośno Maryanna   Przybysz      
  13 12.02 Chrusty Maciej   Smigielski      
  14 12.02 Rozan Franciszek   Pietrykowski      
  15 13.02 Rudunki Józefa   Biernacki      
  16 19.02 Stawki Julianna   Murawska      
  17 19.02 Chrusty Józefa   Zakrzewski      
  18 22.02 Służewo M Franciszek   Jabłoński      
  19 23.02 Przybranowo Józefa   Zając      
  20 25.02 Aleksandrowo Józefa   Stawiński      
  21 25.02 Służewo M Józef   Statkowski      
  22 27.02 Goszczewskie Holendry Karolina Dorota   Wenderlich      
  23 27.02 Broniszewo Józefa   Strawińska      
  24 9.03 Białe Błota Józef   Kowalski      
  25 12.03 Wulka Józef   Smykowski      
  26 12.03 Holędry Białobłockie Louiza   Kesler      
  27 12.03 Służewo M Józefa   Miśnimska      
  28 14.03 Służewo M Katarzyna   Kozłowska      
  29 18.03 Wulka Józef   Demkowski      
  30 19.03 Wulka Marianna   Demkowska      
  31 19.03 Ośno Józefa   Jasińska      
  32 19.03 Odolian Józefa   Przezdziak      
  33 19.03 Ośno Józefa   Czerwińska      
  34 25.03 Służewo M Maryanna   Jurkiewicz      
  35 26.03 Ukleja Ludwika   Tauber      
  36 31.03 Służewo W Franciszka   Karpik      
  37 31.03 Służewo W Balbina   Witkowska      
  38 9.04 Ośno Wojciech   Marcinkowski      
  39 12.04 Przybranowo Wojciech   Kościelecki      
  40 13.04 Chrusty Katarzyna   Polanowska      
  41 17.04 Służewo W Wojciech   Kudliński      
  42 17.04 Odolion Wojciech   Ziółkowski      
  43 17.04 Ośno Wojciech   Gutkowski      
  44 23.04 Chrusty Magdalena   Wyczachowska      
  45 23.04 Służewo M Dyanizy   Maciejewski      
  46 3.05 Ośno Wawrzyniec   Brzeziński      
  47 7.05 Ośno Domicella   Zielska      
  48 8.05 Służewo M Stanisław   Michalski      
  49 18.05 Odolion Anton   Muster      
  50 19.05 Służewo M Julianna   Myszkalska      
  51 21.05 Wulka Jan   Zieliński      
  52 21.05 Goszczewo Jan   Kuśba      
  53 21.05 Wulka Jan   Pitulski      
  54 25.05 Służewo M Joanna   Pindluka      
  55 25.05 Służewo M Joanna   Różańska      
  56 5.06 Przybranowo Jan   Zaryba      
  57 5.06 Stawki Anton   Jackoski      
  58 7.06 Holędry Białobłockie Fryderyk Wilhelm   Rudowald      
  59 7.06 Pzybranowo Karolina Dorota   Kuraczyk      
  60 7.06 Chrusty Jan   Lewandowski      
  61 25.06 Wulka Maryanna   Suwalska      
  62 29.06 Służewo M Władysław Leon   Zagórski      
  63 3.07 Przybranowo Antonina   Konżycka      
  64 9.07 Holędry Białobłockie Jakób   Orłowski      
  65 14.07 Broniszewo Maryanna   Jacholska      
  66 16.07 Służewo M Józef   Waśkowski      
  67 21.07 Chrusty Jakób   Tomczak      
  68 30.07 Ukleja Karolina Dorota   Tauber      
  69 30.07 Aleksandrowo Józefa   lewandowska      
  70 1.08 Służewo W Ignacy Ludwik   Kazimiński      
  71 6.08 Białe Błota Maryanna   Żynca      
  72 7.08 Służewo M Wojciech   Sadowski      
  73 6.08 Przybranowo Franciszek   Karolak      
  74 9.08 Służewo M Maryanna   Rybowicz      
  75 13.08 Służewo M Maryanna   Przybysiak      
  76 13.08 Białbłockie Holędry Zuzanna   Kamińska      
  77 13.08 Wulka Maryanna   Przygodzińska      
  78 13.08 Broniszewo Felix   Rydlewski      
  79 13.08 Białbłockie Holędry August Fryderyk   Kitta      
  80 15.08 Rożen Maryanna   Bujalska      
  81 15.08 Wulka Wawrzyniec   Kwaśniewski      
  82 20.08 Białbłockie Holędry Wilhelmina   Cylka      
  83 20.08 Służewo W Bartłomiej   Kociński      
  84 22.08 Służewo M Ludwika   Magnuszewski      
  85 22.08 Broniszewo Stefan   Grabowski      
  86 27.08 Goszczewo Ludwika   Kluczyńska      
  87 27.08 Białbłockie Holędry Louiza   Pekrol      
  88 27.08 Goszczewo Maciej   Ziółkowski      
  89 27.08 Stara Wieś Maryanna   Michalska      
  90 29.08 Służewo M Maryanna   Dąbrowska      
  91 29.08 Służewo M Maryanna   Białkowska      
  92 3.09 Służewo W Franciszka   Michalska      
  93 9.09 Chrusty Michalina   Pietrykowska      
  94 17.09 Białbłockie Holędry Jakub i Julian   Przypiński      
  95 21.09 Odolion Michalina   Pakulska      
  96 24.09 Przybranowo Michał   Sadowski      
  97 1.10 Broniszewo Maryanna   Czołgoska      
  98 1.10 Stara Wieś Jadwiga   Rutkowska      
  99 3.10 Służewo M Jadwiga   Burzyńska      
  100 3.10 Białe Błota Michalina   Modrzejewska      
  101 8.10 Ośno Teodor   Winnicki      
  102 17.10 Rożen Katarzyna   Lewandowska      
  103 18.10 Rożen Marcin   Załuska      
  104 18.10 Służewo M Maryanna   Myszkowska      
  105 23.10 Służewo W Katarzyna   Klota      
  106 25.10 Przybranowo Emilia   Ciążyk      
  107 26.10 Przybranowo Marcin   Kubicki      
  108 29.10 Wulka Paweł Emilian   Gajewski      
  109 29.10 Przybranowo Marcin   Kamigowski      
  110 29.10 Ośno Andrzej   Pitulski      
  111 29.10 Goszczewo Katarzyna   Rydlewska      
  112 2.11 Służewo M Marcin   Lisicki      
  113 5.11 Służewo W Leonard   Zakrzewski      
  114 7.11 Służewo M Katarzyna   Lewandowska      
  115 9.11 Służewo M Elzbieta   Lewandowska      
  116 10.11 Służewo M Katarzyna   Faligorska      
  117 26.11 Ośno Katarzyna   Sikorska      
  118 28.11 Chrusty Andrzej   Cygański      
  119 29.11 Przybranowo Maryanna   Bączkowska      
  120 29.11 Przybranowo Maryanna   Roszak      
  121 1.12 Białbłockie Holędry Maciej   Cichorski      
  122 3.12 Stara Wieś Franciszka   Bigrowska      
  123 3.12 Broniszewo Łucja   Wiatroska      
  124 3.12 Stara Wieś Maryanna   Piątkowska      
  125 8.12 Goszczewo Łucja   Stolarska      
  126 13.12 Służewo M Salomea   Dzikowska      
  127 17.12 Rożen Julianna   Janowska      
  128 18.12 Służewo M Szczepan   Kościelecki      
  129 16.12 Służewo M Emilia Franciszka   Mańkiewicz      
  130 16.12 Ośno Wiktoria   Romanowska      
  131 24.12 Ukleja Wiktoria   Janowska      
  132 24.12 Ukleja Karolina Dorota   Tuber      
                   
                   
1866                  
                   
  1   Ośno Józef   Kamiński      
  2   Służewo Bolesłw   Grabecki      
  3   Aleksandrów Antonina   Hermanoska      
  4   Stara Wieś Piotr   Walczak      
  5   Stara Wieś Józefa   Kąkolewska      
  6   Aleksandrów Gustaw   Grajlich      
  7   Służewo Ignacy   Boniewicz      
  8   Służewo Marcelli   Murawski      
  9   Ukleja Stanisław   Buza      
  10   Odolion Weronika i Agnieszka   Liniewskie      
  11   Chrósty Józef   Jaśnieski      
  12   Aleksandrów Jan   Kwiatkoski      
  13   Aleksandrów Kajetan   Zakrzewski      
  14   Broniszewo Józefa   Polanczka      
  15   Przybranowo Walenty   Zieliński      
  16   Podgaj Teodor Jan   Czarnecki      
  17   Przybranowo Julianna   Krzewińska      
  18   Przybranowo Józef   Rogoski      
  19   Podgaj Józefa   Ziółkoska      
  20   Stara Wieś Józef   Dworski      
  21   Przybranowo Walenty   Bednarek      
  22   Białe Błota Paulina   Budzińska      
  23   Rożen Anastazja   Rutecka      
  24   Aleksandrów Julian Stafan   Widera      
  25   Aleksandrów Seweryn Aleksander   Widera      
  26   Broniszewo Antoni   Szeląg      
  27   Broniszewo Józefa   Janowczyk      
  28   Przybranowo Józef   Paczkoski      
  29   Wólka Józefa   Dolatkiewicz      
  30   Ośno Józef   Kubiak      
  31   Broniszewo Józef   Krzyżanowski      
  32   Aleksandrów Jan   Przytuliński      
  33   Ośno Konstancja   Kudlewska      
  34   Aleksandrów Aleksandra   Szczuczyńska      
  35   Służewo Józef   Graczkoski      
  36   Podgaj Józefa   Lupertowicz      
  37   Ośno Józef   Witkoski      
  38   Aleksandrów Apollonia Maryanna   Zygmańska      
  39   Przybranowo Józefa   Zarębska      
  40   Odolion Franciszka   Gliwińska      
  41   Służewo Józef   Wyczuchoski      
  42   Gozczewo Józef   Żakoski      
  43   Przybranowo Julianna   Gajewska      
  44   Stara Wieś Jan   Rynieski      
  45   Chrósty Józef   Przybysz      
  46   Białe Błota Józef   Cygański      
  47   Służewo Józef   Matuszewski      
  48   Aleksandrów Julian Bernard   Ketz      
  49   Rudunki Józef   Obiała      
  50   Służewo Teodozja Katarzyna   Gutczka      
  51   Aleksandrów Balbina   Sypnieska      
  52   Służewo Wojciech   Mendekoski      
  53   Aleksandrów Anna   Skrzypińska      
  54   Aleksandrów Józef Maciej   Tekielski      
  55   Białe Błota Maryanna   Lawindczka      
  56   Białe Błota Rozalia   Gajeska      
  57   Aleksandrów Władysław Ignacy   Wróbleski      
  58   Służewo Walerya   Miejska      
  59   Aleksandrów Konstanty   Napiórkoski      
  60   Służewo Katarzyna   Rutkoska      
  61   Aleksandrów Anna   Pułaczewska      
  62   Służewo Agnieszka   Kozłoska      
  63   Przybranowo Franciszka   Kuraczyk      
  64   Białe Błota Maryanna   Kozłoska      
  65   Stawki Jan Stanisław   Małczyński      
  66   Przybranowo Stanisław   Swierszcz      
  67   Broniszewo Jan   Nowak      
  68   Służewo Wieś Piotr   Baranoski      
  69   Służewo Antoni   Chaliński      
  70   Aleksandrów Antoni   Obiała      
  71   Ośno Joanna   Gibczyńska      
  72   Odolion Franciszka   Chmieleska      
  73   Aleksandrów Julia   Chojnacka      
  74   Odolion Franciszka   Gliwińska      
  75   Służewo Julian   Sąchocki      
  76   Przybranowo Franciszka   Przybysz      
  77   Goszczewo Antoni   Dolata      
  78   Służewo Maryanna   Białkoska      
  79   Odolion Paulina   Grodzińska      
  80   Służewo Maryanna   Głuchalska      
  81   Aleksandrów Jan   Koźmiński      
  82   Ośno Maryanna   Dziedzic      
  83   Służewo Natalia   Dylewska      
  84   Wólka Józefa   Molęda      
  85   Służewo Alesander   Wejthman      
  86   Podgaj Elzbieta   Kowalska      
  87   Goszczewo Anna   Kozłoska      
  88   Aleksandrów Jan   Kleps      
  89   Chrósty Wincenty   Petryoski      
  90   Białe Błota Stanisława   Gątkoska      
  91   Stara Wieś Jakób   Kaźmierczak      
  92   Służewo Apollonia Maryanna   Lewandosa      
  93   Służewo Felicjan   Rutowski      
  94   Aleksandrów Wawrzyniec   Ostroski      
  95   Służewo Ksawery   Ziemikoski      
  96   Aleksandrów Mateusz   Aluziński      
  97   Ukleja Anna   Kołucczka      
  98   Aleksandrów Feliks   Nowakoski      
  99   Chrósty Franciszka   Wysocka      
  100   Alesandrów Ignacy   Rojeski      
  101   Służewo Wincenty   Krycjer      
  102   Przybranowo Bartlomiej   Sadoski      
  103   Aleksandrów Walentyna   Koszczyńska      
  104   Aleksandrów Helena Katarzyna   Trzciniecka      
  105   Rożen Mateusz   Urbański      
  106   Aleksandrów Maryanna   Serdaków      
  107   Przybranowo Maryanna   Józefczak      
  108   Aleksandrów Walenty   Zmierzchalakowski      
  109   Służewo Apolonia   Kuziemkoska      
  110   Ośno Michalina   Sikorska      
  111   Ośno Bronisława   Głażewska      
  112   Aleksandrów Michał   Wiśniecki      
  113   Chrósty Maryanna   Drążkoska      
  114   Aleksandrów Walerya   Szymańska      
  115   Służewo Maryanna   Borucka      
  116   Stawki Michał   Liniecki      
  117   Ukleja Michał   Klawiński      
  118   Ośno Julianna   Paczkoska      
  119   Rudunki Mateusz   Nowak      
  120   Aleksandrów Mazimiera   Waśkoska      
  121   Służewo Michał   Malicki      
  122   Aleksandrów Walerya   Bukoska      
  123   Rożen Franciszka   Nowak      
  124   Przybranowo Michał   Osielski      
  125   Ośno Michalina   Kamińska      
  126   Ośno Konstancja   Dzikoska      
  127   Służewo Władysław   Kleist      
  128   Rudunki Władysław   Lemański      
  129   Aleksandrów Tekla   Januszkiewicz      
  130   Aleksandrów Franciszka   Romanoska      
  131   Przybranowo Jadwiga   Matyjeska      
  132   Służewo Stanisłąw   Muszyński      
  133   Przybranowo Józefa   Madajeska      
  134   Służewo Walerya   Zwolińska      
  135   Stara Wieś Franciszek   Osielski      
  136   Aleksandrów Aleksander   Ługoski      
  137   Aleksandrów Wiktor   Kulbersz      
  138   Służewo Teodor Jan   Brede      
  139   Wólka Andrzej   Wiśnieski      
  140   Wólka Julianna   Muszyńska      
  141   Służewo Maksymilian   Borkoski      
  142   Aleksandrów Katarzyna   Rychter      
  143   Białe Błota Maryanna   Osielska      
  144   Aleksandrów Ignacy   Wróblewski      
  145   Aleksandrów Franciszek   Werneroski      
  146   Aleksandrów Edward Wiktor   Dornertejn      
  147   Służewo Edward   Rogoziński      
  148   Aleksandrów Antoni   Dyszyński      
  149   Białe Błota Leon   Maciejewski      
  150   Służewo Walerya   Graboska      
  151   Służewo Marcin   Migdalski      
  152   Służewo Katarzyna   Zakrzewska      
  153   Stawki Katarzyna   Murawska      
  154   Służewo Maryanna   Chrząstoska      
  155   Głuszczewp Katarzyna   Adamska      
  156   Przybranowo Maryanna   Kubiak      
  157   Aleksandrów Edmund   Franiarz      
  158   Ośno Adam   Lemański      
  159   Służewo Adam   Golaciński      
  160   Aleksandrów Karol   Dragier      
  161   Aleksandrów Cecylia   Łapińska      
  162   Broniszewo Jan   Zając      
  163   Aleksandrów Stefan   Krużka      
  164   Odolion Franciszek   Andryszewski      
  165   Służewo Damazy   Graboski      
  166   Odolion Anna   Pakulska      
  167   Służewo Adam   Brzuskiewicz      
  168   Ośno Stefan   Borkoski      
  169   Białe Błota Jan   Ciechorski      
  170   Aleksandrów Julianna   Korzeniewska      
  171   Służewo Maryanna   Dusikowska      
                   
1865                  
  1   Odolion Józefa   Liśniecka      
  2   Przybranowo Maryanna   Koproska      
  3   Przybranowo Agnieszka   Sadoska      
  4   Służewo Jan   Zabrzeski      
  5   Służewo Wieś Teresa   Schultz      
  6   Aleksandrowo Józefa   Niedżwiecki      
  7   Służewo Maryanna   Świątkiewicz      
  8   Służewo Józef   Chojnacki      
  9   Przybranowo Walenty   Lac      
  10   Aleksandrowo Antoni   Zaturski      
  11   Broniszewo Antoni   Dolata      
  12   Aleksandrowo Józefa Antonina   Borowiecka      
  13   Służewo Wieś Maryanna   Smyk      
  14   Białe Błota Wincenty   Jaśnieski      
  15   Stara Wieś Bronisława   Dąbroska      
  16   Aleksandrowo Jan   Maikoski      
  17   Służewo Joanna   Bewer      
  18   Służewo Ida   Bewer      
  19   Aleksandrowo Michał   Stawecki      
  20   Stawki Mayanna   Sustoska      
  21   Osno Maryanna   Sikorska      
  22   Białe Błota Józefa   Chaberska      
  23   Podgaje Franciszka   Błaszczak      
  24   Przybranowo Józef   Kubiak      
  25   Białe Błota Maryanna   Weber      
  26   Wólka Józef   Petrykoski      
  27   Służewo Wieś Julianna   Kanigoska      
  28   Podgaje Walenty   Kudliński      
  29   Wólka Walenty   Lewandoski      
  30   Służewo Julianna   Świątkiewicz      
  31   Przybranowo Jóżef   Majewski      
  32   Aleksandrowo Apolonia Anna   Gollińska      
  33   Ukleja Katarzyna   Sztejn      
  34   Ośno Edward   Dzerzbicki      
  35   Aleksandrowo Maryanna   Wejchman      
  36   Służewo Józefa   Kowalska      
  37   Stawki Józefa   Jóźwiakowna      
  38   Służewo Anastazya   Majcher      
  39   Broniszewo Józef   Mikołajczak      
  40   Rożen Józefa   Rutecka      
  41   Rudunki Pelagia   Sławińska      
  42   Aleksandrowo Józefa   Hurmantowska      
  43   Rudunki Józefa   Żakoska      
  44   Odolion Jan   Kubiak      
  45   Aleksandrowo Maryanna   Majer      
  46   Aleksandrowo Aleksander   Szurgocki      
  47   Służewo Józef   Różański      
  48   Aleksandrowo Leon   Krajczak      
  49   Aleksandrowo Józefa   Tuczyńska      
  50   Przybranowo Józefa   Probuska      
  51   Białe Błota Maryanna   Świerkoska      
  52   Chrósty Balbina   Mroczkoska      
  53   Goszczowo Franciszek   Kucharski      
  54   Aleksandrowo Zofia   Lentz      
  55   Aleksandrowo Józefa   Szynkiewicz      
  56   Odolion Marjanna   Matuszewska      
  57   Służewo Wojciech   Różański      
  58   Goszczewo Amelia   Szultz      
  59   Służewo Ignacy Michalski          
  60   Służewo Zofia   Wejtchman      
  61   Służewo Julianna   Michalska      
  62   Aleksandrowo Aurelia Maryanna   Cybulska      
  63   Służewo Wincenty   Kokoszewski      
  64   Aleksandrowo Wincenty   Zaremba      
  65   Aleksandrowo Leon   Czajkowski      
  66   Aleksandrowo Franciszek   Leszczyński      
  67   Służewo Adolf   Wachowa      
  68   Służewo Weronika   Kamińska      
  69   Służewo Wincenty   Leszczyński      
  70   Odolion Zofia Nepomucena   Dryfs      
  71   Służewo Wieś Wojciech   Marczewski      
  72   Służewo Wieś Stanisłąw   Kurycki      
  73   Białe Błota Stanisława   Butecka      
  74   Służewo Anastazya   Kroniecka      
  75   Ukleja Antonina   Ostroska      
  76   Służewo Stanisław   Kamiński      
  77   Aleksandrowo Wiktoria   Szymańska      
  78   Goszczewo Wojciech   Suwalski      
  79   Aleksandrowo Helena   Bużycka      
  80   Aleksandrowo Helena   Jarnuszkiewicz      
  81   Aleksandrowo Kazimierz   Janiszewski      
  82   Służewo Katarzyna   Dzierżanoska      
  83   Służewo Julianna   Szubska      
  84   Aleksandrowo Anastazya   Grochowina      
  85   Rudunki Joanna   Bednarek      
  86   Aleksandrowo Stanisław   Zierzlachoski      
  87   Służewo Jan   Rogoziński      
  88   Służewo Wiktor   Kruciński      
  89   Służewo Antoni   Jabłoński      
  90   Służewo Julianna   Makowiecka      
  91   Ośno Kazimierz Józef   Dornerstejn      
  92   Aleksandrowo Jan   Bajerski      
  93   Ośno Maryanna   Nowak      
  94   Aleksandrowo Maryanna   Fiałkoska      
  95   Służewo Ludwik   Szałkoski      
  96   Różen Antonina   Kruszyńska      
  97   Ośno Amalia   Kuta      
  98   Ośno Feliks   Dziedzic      
  99   Aleksandrowo Julia   Werneroska      
  100   Służewo Antoni   Szydłoski      
  101   Służewo Jan   Jabłoński      
  102   Broniszewo Jan   Kucharski      
  103   Ośno Małgorzata   Frondczuk      
  104   Aleksandrowo Jan   Andrzejewski      
  105   Przybranowo Antonina   Chudsińska      
  106   Aleksandrowo Anna   Kaczubska      
  107   Aleksandrowo Lucyan   Mańkoski      
  108   Służewo Joanna   Drążkowska      
  109   Służewo Antonina   Sobierajska      
  110   Goszczewo Jan   Krynicki      
  111   Aleksandrowo Władysław   Głowacki      
  112   Broniszewo Józef   Śmigielski      
  113   Przybranowo Władysław Hieronim   Kitoski      
  114   Służewo Wawrzyniec   Bąk      
  115   Służewo Anna   Kościel      
  116   Broniszewo Józefa   Mełnicka      
  117   Służewo Anna   Racinoska      
  118   Służewo Anna   Więckoska      
  119   Służewo Ignacy   Krusiński      
  120   Służewo Maryanna   Mochna      
  121   Służewo Ignacy   Błachowicz      
  122   Służewo Wawrzyniec   Zuchoski      
  123   Broniszewo Michał   Czerwiński      
  124   Odolion Wawrzyniec   Sobirajski      
  125   Osno Julianna   Gurowska      
  126   Aleksandrowo Jakób   Adamkiewicz      
  127   Starowieś Rudunki Maryanna   Kuberska      
  128   Podgaje Alojzy   Chaliński      
  129   Służewo Helena   Lewandoska      
  130   Służewo Maryanna   Osielska      
  131   Białe Błota Maryanna   Grzelak      
  132   Wólka Ludwik   Jędrzejewski      
  133   Aleksandrowo Michał   Kuberski      
  134   Podgaj Józef   Kosicki      
  135   Ośno Michał   Skuszny      
  136   Chrósty Michał   Szalecki      
  137   Chrósty Maryanna   Wożniak      
  138   Ośno Franciszka   Petrykoska      
  139   Służewo Franciszek   Muczyński      
  140   Aleksandrowo Michał   Kudlewicz      
  141   Broniszewo Jan   Buczkoski      
  142   Przybranowo Franciszek   Janowczyk      
  143   Przybranowo Wiktor   Pacek      
  144   Wólka Rozalia   Rogozińska      
  145   Służewo Wieś Maryanna   Jakubczak      
  146   Służewo Franciszek   Drążkowski      
  147   Aleksandrowo Jan   Kaczanoski      
  148   Służewo Michał   Kocierzyński      
  149   Przybranowo Maryanna   Bujerska      
  150   Służewo Wacław   Gawroński      
  151    Stawki Michał   Krzewiński      
  152   Stara Wieś Józef   Lewandowski      
  153   Wólka Michał   Wiśnieski      
  154   Aleksandrowo Franciszek   Buczkiewicz      
  155   Aleksandrowo Michalina   Paczkoska      
  156   Stara Wieś Michał   Przybysz      
  157   Broniszewo Franciszek   Stachowiak      
  158   Służewo Franciszek   Hołajewicz      
  159   Wólka Franciszek   Zieliński      
  160   Ośno Józef   Murawski      
  161   Aleksandrowo Wacław   Moczer      
  162   Stawki Franciszek   Janowski      
  163   Stara Wieś Katarzyna   Kąkolewska      
  164   Służewo Apollonia   Hermanoska      
  165   Służewo Michalina   Stroińska      
  166   Ośno Franciszek   Szczęsny      
  167   Aleksandrowo Leokadia   Kulka      
  168   Przybranowo Małgorzata   Kubicka      
  169   Służewo Antoni   Toporoski      
  170   Stawki Maryanna   Marchlewska      
  171   Służewo Franciszek   Kontz      
  172   Służewo Wiktoria   Grzanlz      
  173   Służewo Franciszek   Michalski      
  174   Aleksandrowo Tekla   Majewska      
  175   Odolion Andrzej   Dudziński      
  176   Odolion Feliks   Ostroski      
  177   Aleksandrowo Andrzej   Otlecki      
  178   Chrósty Maryanna   Pietrzykoska      
  179   Służewo Emilia   Bataj      
  180   Wólka Andrzej   Migdulski      
  181   Stara Wieś Julianna   Smyk      
  182   Służewo Marcin   Przybysz      
  183   Stara Wieś Salomea   Linieska      
  184   Rożen Andrzej   Szymański      
  185   Służewo Piotr   Rosiński      
  186   Broniszewo Herman   Mycke      
  187   Broniszewo Maryanna   Ponikierska      
  188   Służewo Maryanna   Brukiewa      
  189   Aleksandrowo Marcin   Dolata      
  190   Służewo Szymon   Służewski      
  191   Broniszewo Eleonora   Męczanka      
  192   Broniszewo Karolina   Kuraczyk      
  193   Aleksandrowo Jan   Kuraczyk      
  194   Białe Błota Katarzyna   Liberadzka      
  195   Przybranowo Maryanna   Wiśnieska      
  196   Przybranowo Andrzej   Stachowiak      
  197   Białe Błota Katarzyna   Przędziejewska      
  198   Służewo Helena   Winieska      
  199   Ośno Teofila   Szalkoska      
  200   Aleksandrowo Tomasz   Szafrański      
  201   Goszczewo Andrzej   Lewandoski      
  202   Podgaj Ziółkoska   Ziółkoska      
  203   Służewo Wieś Jan   Skonieczny      
  204   Aleksandrowo Cecylia   Dominiak      
  205   Aleksandrowo Elzbieta   Mikutowicz      
  206   Służewo Wieś Andrzej   Borowski      
  207   Służewo Maryanna   Zwolińska      
  208   Przybranowo Maryanna   Zywiczyńska      
  209   Służewo Adam   Graboski      
  210   Przybranowo Tomasz   Wasileski      
  211   Aleksandrowo Edward Aleksander   Kaulbercz      
  212   Ośno Józefa   Krużańska      
  213   Ośno Wiktorya   Liniewska      
  214   Podgaj Maryanna   Nowak      
  215   Aleksandrowo Maryanna   Ciubka      
  216   Służewo Jan   Kozłoski      
  217   Służewo Tomasz   Rybowicz      
  218   Aleksandrowo Konstanty   Czajkoski      
                   
1883                  
  1     Józefa   Cierpisz      
  2     Leon Antoni   Gajewski      
  3     Stanisław   Wrocławski      
  4     Aniela   Sadowska      
  5     Julianna   Sadowska      
  6     Józefa   Wrzesińska      
  7     Wiktoria Maryanna   Jagodzińska      
  8     Józefa   Bajerska      
  9     Maryanna   Migdalska      
  10     Maryanna   Stolarczyk      
  11     Franciszek   Romanowski      
  12     Antoni   Skonieczny      
  13     Agnieszka   Wroniecka      
  14     Felixa   Wiśniewska      
  15     Alexander   Ostrowski      
  16     Józef   Maciejewski      
  17     Franciszek   Kołodziejski      
  18     Wincenty   Oczachowski      
  19     Maryanna   Szatkowska      
  20     Wincenty   Antoniewicz      
  21     Józef Antoni   Grębowicz      
  22     Józef   Rogoziński      
  23     Maryanna   Bednarska      
  24     Józefa   Urbańska      
  25     Marcelli Antoni   Kowalski      
  26     Franciszka   Bednarek      
  27     Franciszka   Kubiak      
  28     Józef   Bajerski      
  29     Mieczysław   Siński      
  30     Maryanna   Kubiak      
  31     Helena   Baryza      
  32     Jyef   Orzechowski      
  33     Stanisław   Norowski      
  34     Józef   Gmiński      
  35     Alexandra   Lewandowska      
  36     Marya Kazimiera   Baranowska      
  37     Józefa   Różańska      
  38     Józef   Chęciński      
  39     Józef   Jakubczak      
  40     Józef   Anczewski      
  41     Władysław Kazimierz   Trojanowski      
  42     Pelagia   Pieńkowska      
  43     Wiktorya   Alexandrzak      
  44     Władysława   Czerwiński      
  45     Helena   Nowak      
  46     Bolesław   Jabłoński      
  47     Andrzej   Sergocki      
  48     Bronisław   Rzadkowolski      
  49     Zofia   Kozłowska      
  50     Józef   Grabowski      
  51     Józef   Zawadzki      
  52     Józefa   Gotlewska      
  53     Marya Joanna   Krzywińska      
  54     Konstancja   Mielcarska      
  55     Agnieszka   Rumińska      
  56     Józef   Murawski      
  57     Stanisława Bronisława   Januszewicz      
  58     Józef   Adamkiewicz      
  59     Praxeda   Szymańska      
  60     Apollonia   Murawska      
  61     Franciszka   Domańska      
  62     Kazimierz   Sąchocki      
  63     Mieczysław   Bagiński      
  64     Anastazja   Lewandowska      
  65     Józef   Lewandowski      
  66     Jerzy   Smyk      
  67     Józef   Kawczyński      
  68     Władysława   Nowak      
  69     Jan   Objezierski      
  70     Franciszek Leon   Grzankowski      
  71     Jan   Bratkowski      
  72     Józef   Perzyński      
  73     Maryanna   Keler      
  74     Józefa   Swieczkowska      
  75     Józefa   Petrykowska      
  76     Kazimiera   Ostrowska      
  77     Józefa   Wierzbicka      
  78     Józefa   Gerlick      
  79     Józef   Borkowski      
  80     Cecylia   Kurkowska      
  81     Bolesław   Hermanowski      
  82     Wincenty   Szalkowski      
  83     Wojciech   Kobus      
  84     Stanisława   Cerkowska      
  85     Wojciech   Rutkowski      
  86     Józef   Pułaczewski      
  87     Marya Władysława   Różańska      
  88     Julianna   Nożnik      
  89     Maryanna   Godziątkowska      
  90     Stanisław Maryan   Walentarski      
  91     Konstanty   Kilanowski      
  92     Zofia   Michalska      
  93     Zofia   Gromadzka      
  94     Anna   Gromadzka      
  95     Zofia Stefania   Rybowicz      
  96     Maryanna   Krzyżanowska      
  97     Leon   Kozłowski      
  98     Józef Wilhelm   Babski      
  99     Felix   Sobczak      
  100     Stefania   Barczewska      
  101     Franciszka   Wiatrowska      
  102     Leon   Chmielewski      
  103     Eleonora   Jabłońska      
  104     Małgorzata   Wochna      
  105     Maryanna   Cepka      
  106     Wojciech   Ciechorski      
  107     Wojciech   Witkowski      
  108     Wojciech   Ziarkowski      
  109     Stanisław   Dylewski      
  110     Władysława   Molenda      
  111     Władysław   Konecki      
  112     Stanisław   Nowakowski      
  113     Jan   Kurkowski      
  114     Zofia   Kamińska      
  115     Bolesław   Zagurski      
  116     Marya Józefa   Petrulewicz      
  117     Stanisław   Okoński      
  118     Stanisław   Umerlej      
  119     Walentyna   Laskowska      
  120     Nepomucena   Adamska      
  121     Jan   Stępiński      
  122     Stanisław   Orpikowski      
  123     Stanisław   Madajczyk      
  124     Helena   Wierbicka      
  125     Jan   Kuberski      
  125     Felix   Wochna      
  127     Antonina   Wrocław      
  128     Piotr   Cygański      
  129     Antoni   Kubiak      
  130     Zofia   Sokołowska      
  131     Stanisław   Dominik      
  132     Stanisława   Rafalska      
  133     Marcyanna   Gajewska      
  134     Stefania Marya   Sokalska      
  135     Felix   Witkowski      
  136     Zygment Józef   Jesionowski      
  137     Władysława   Nowak      
  138     Zofia   Lambrecht      
  139     Ignacy   Kamiński      
  140     Jan   Liniewski      
  141     Julianna   Wrzesińska      
  142     Stefania   Kołodziejski      
  143     Maryanna   Lipińska      
  144     Józef   Nalewaj      
  145     Antonina   Pszczolińska      
  146     Antoni   Jankowski      
  147     Antoni   Bąk      
  148     Piotr   Paczkowski      
  149     Marta   Lewandowska      
  150     Jan   Czeczuga      
  151     Elżbieta   Tomczewska      
  152     Jan   Dyszyński      
  153     Jan   Kisielewski      
  154     Jan   Zaranek      
  155     Florentyna   Maryańska      
  156     Piotr   Matusiak      
  157     Anna   Gronet      
  158     Bolesław Piotr   Wysocki      
  159     Jozefa   Kościelecka      
  160     Anna   Mielczarska      
  161     Stefan   Tomaszewski      
  162     Antoni Jan   Żakmar      
  163     Józef   Frątczak      
  164     Stanisław   Wieliński      
  165     Joanna   Żuchowicz      
  166     Ignacy   Frątczak      
  167     Władysław   Chojnacki      
  168     Franciszka   Paczkowska      
  169     Anna   Kola      
  170     Anna   Dolata      
  171     Bronisław   Fiałkowski      
  172     Nmaryanna   Ciotuszyńska      
  173     Jakób   Kuberski      
  174     Marta   Porańska      
  175     Stanisława Magdalena   Trzeciak      
  176     Zofia   Slązak      
  177     Józef   Kwiatkowski      
  178     Zofija   Roman      
  179     Witalis Teofil   Szczurkiewicz      
  180     Stanisław   Witkowski      
  181     Kazimiera   Łukowska      
  182     Czesław   Łukowski      
  183     Bronisława   Górniak      
  183     Antoni   Pacek      
  184     Helena   Wesołowska      
  185     Stefania   Wiśniewska      
  186     Zuzanna   Gorczyńska      
  188     Władysław   Zając      
  189     Maryanna   Przybylska      
  190     Helena   Stępińska      
  191     Marcyanna   Osielska      
  192     Maryanna   Petrykowska      
  193     Bronisław Karol   Bahr      
  194     Władysław   Cygański      
  195     Jan   Bretes      
  196     Ludwika   Lewińska      
  197     Ludwik   Wiśniewski      
  198     Maryanna   Kamińska      
  199     Bronisława   Nowak      
  200     Edward   Konaniewski      
  201     Michał   Alagierski      
  202     Julianna   Białkowska      
  203     Kazimiera   Cygańska      
  204     Michał   Sikorski      
  205     Stanisław   Górski      
  206     Bolesław   Borkowski      
  207     Julianna   Frątczak      
  208     Adam   Ciechański      
  209     Konstanty   Cienański      
  210     Maryanna   Galczak      
  211     Tekla   Grabowska      
  212     Ludwik   Szulecki      
  213     Michał   Janowski      
  214     Franciszka   Ratuj      
  215     Zofia   Kilanowska      
  216     Michał   Szejna      
  217     Jadwiga   Stroińska      
  218     Wacław   Swiątkiewicz      
  219     Władysław   Radwański      
  220     Helena   Wyczachowska      
  221     Franciszka   Bajerska      
  222     Wiktoria   Urbańska      
  223     Michał   Przybysz      
  224     Bronisława   Pomianowska      
  225     Bolesław   Brandzelewski      
  226     Karol   Makowski      
  227     Władysław   Smigielski      
  228     Józef   Wódkowski      
  229     Julianna   Ciesielska      
  230     Piotr   Lewandowski      
  231     Zdzisław Jerzy   Sokolski      
  232     Anna   Jankowska      
  233     Józef   Stawecki      
  234     Stanisław Jan   Liniewski      
  235     Mieczysław   Bąk      
  236     Pelagia   Gralak      
  237     Cecylia   Tomaszewska      
  238     Elżbieta   Puchalska      
  239     Marcelli   Nocnik      
  240     Katarzyna   Tulimowska      
  241     Józef   Tarczyński      
  242     Franciszek   Czech      
  243     Władysław   Woźniak      
  244     Elżbieta   Jakubowska      
  245     Antonina   Zientarska      
  246     Katarzyna   Krusińska      
  247     Elżbieta   Zalewska      
  248     Maryanna   Ciesielska      
  249     Stanisław   Lewandowski      
  250     Franciszek   Doligalski      
  251     Antoni   Królikowski      
  252     Jan   Baliński      
  253     Teodor   Wierzbowski      
  254     Bronisław   Liszkowski      
  255     Franciszek   Ogrodowski      
  256     Felix   Korzeniewski      
  257     Piotr Alexander   Kuraczyk      
  258     Agnieszka   Olejnik      
  259     Bolesław Ignacy   Feltynowski      
  260     Adam   Gołębiewski      
  261     Leon   Wojciechowski      
  262     Jan   Bączkowski      
  263     Józefa   Nowak      
  264     Władysława   Augustyniak      
  265     Wiktoria   Tarczewska      
  266     Jan   Górczyński      
  267     Wiktorya   Lewandowska      
  268     Edward   Krauze      
  269     Anastazja Eugenia   Pietrzykowska      
  270     Szczepan   Serocki      
  271     Pelagia   Jakubowska      
  272     Stefan   Majewski      
  273     Agnieszka   Przybyszewska      
  274     Ewa Józefa   Porańska      
  275     Helena   Smykowska      
  276     Stefania   Sarnowska      
                   
1884                  
                   
  1     Joanna   Michalska      
  2     Franciszka   Janowczyk      
  3     Helena   Brühl      
  4     Stefan Jan   Liniewski      
  5     Sabina   Sińska      
  6     Marcyanna Maryanna   Opasiak      
  7     Stanisława Maryanna   Mierzejewska      
  8     Maryanna   Budzińska      
  9     Eugenia Wiktoria   Kraszewska      
  10     Julian   Ludwiczewski      
  11     Julianna   Kowalska      
  12     Władysław   Ciesielski      
  13     Bolesław   Białkowski      
  14     Weronika   Krakowiak      
  15     Ignacy   Brzostowicz      
  16     Ignacy   Gronet      
  17     Wincenty   Machtyłowicz      
  18     Cecylia Stefania   Kolbe      
  19     Jan   Lewandowski      
  20     Apolonia   Swistkiewicz      
  21     Franciszka   Gralak      
  22     Stanisława   Marciniak      
  23     Kamelia   Wiśniewska      
  24     Józefa   Rosińska      
  25     Józefa   Gontkowska      
  26     Franciszka   Malicka      
  27     Władysław   Jasiński      
  27     Wiktoriya   Lewandowska      
  28     Mieczysław Leon   Górski      
  29     Władysłąw   Marciniak      
  30     Aleksander   Łodygowski      
  31     Józefa   Modrzejewska      
  32     Ignacy   Wielkopolan      
  33     Romuald   Sokołowski      
  34     Adam   Jakóbowski      
  35     Edward   Biliński      
  36     Jan   Murawski      
  37     Bolesława   Rosz      
  38     Helena   Nowak      
  39     Maryanna   Michalska      
  40     Jan Kazimierz   Henricke      
  41     Józefa   Zając      
  42     Helena   Kozłowska      
  43     Józefa   Szlozek      
  44     Julianna   Romanowska      
  45     Edward   Radzikowski      
  46     Aniela   Stachowiak      
  47     Julianna   Rogozińska      
  48     Kazimierz   Własny      
  49     Konstanty   Sadowski      
  50     Mieczysław   Kuraczyk      
  51     Helena   Kuraczyk      
  52     Józefa   Koralewski      
  53     Zofia   Brühn      
  54     Wiktor   Kamiński      
  55     Józefa   Petrykowska      
  56     Eleonora   Idzikowska      
  57     Józef   Suwałkowski      
  58     Helena   Kubiak      
  59     Józef   Pawlak      
  60     Konstanty   Chmielewski      
  61     Józef   Kuraczyk      
  62     Kazimierz Wacław   Makowski      
  63     Pelagia   Rybowicz      
  64     Józef Wacław   Krajewski      
  65     Jan   Mórawski      
  66     Józef   Woźniak      
  67     Jadwiga Zofia   Bloch      
  68     Franciszka   Petrykowska      
  69     Maryanna   Budzińska      
  70     Pelagia Józefa   Kotlewska      
  71     Maryanna   Chełminiacka      
  72     Jan   Więckowski      
  73     Zygment Jan   Zwoliński      
  74     Wojciech   Chmielewski      
  75     Franciszek   Ryniecki      
  76     Maryanna   Gajewska      
  77     Stanisław   Urbański      
  78     Stanisław   Smieszny      
  79     Helena   Smieszna      
  80     Mieczysław   Kulka      
  81     Benedykt Maryan   Kubiak      
  82     Władysław   Bonowski      
  83     Maryanna   Cygańska      
  83     Maryanna   Klejss      
  84     Zofia   Piątkowska      
  86     Stanisława   Jeszke      
  87     Maryanna   Małecka      
  88     Władysław   kalwasiński      
  89     Ludwika   Więckowska      
  90     Maryanna   Kopaczyńska      
  91     Walerian Stanisław   Rozen      
  92     Pelagia   Dolata      
  93     Wojciech   Jabłoński      
  94     Zofia   Koralewska      
  95     Julianna   Kowalska      
  96     Władysław Felix   Józefowicz      
  97     Eleonora   Miklewska      
  98     Anton   Bładowicz      
  99     Władysław   Błaszczak      
  100     Katarzyna   Kazimierczak      
  101     Stanisława   Madajczyk      
  102     Stanisława   Jesionowska      
  103     Jan   Ratuj      
  104     Helena   Trawińska      
  105     Felix Marek   Przygodziński      
  105     Władysława   Sypniewska      
  106     Antoni   Gmiński      
  107     Helena   Kosińska      
  109     Helena   Brańska      
  110     Eleonora   Jibron      
  111     Franciszka   Janczak      
  112     Jan   Bukowski      
  113     Jan   Baliszewski      
  114     Władysław   Gawroński      
  116     Jan   Dolemba      
  117     Maryanna   Bajerska      
  118     Teodor   Stroiński      
  119     Jan   Gancarz      
  120     Anna   Rutkowska      
  121     Jadwiga Leonarda   Otlewska      
  122     Jan   Kostecki      
  123     Jan   Murawski      
  124     Antoni   Skrzypiecki      
  125     Ludwika   Mikołajewska      
  126     Władysław   Rozwarski      
  127     Klara   Grzankowska      
  128     Anna   Rutkowska      
  129     Maryanna   Herbatowska      
  130     Małgorzata   Racław      
  131     Maryanna   Chmielewska      
  132     Jan   Wychodzki      
  133     Stefan Jan   Ciechorski      
  134     Maryanna   Laskowska      
  135     Władysław Piotr   Kononowicz      
  136     Joanna   Kostrzewska      
  137     Leon   Szalkowski      
  138     Konstanty   Kaluziński      
  139     Władysław   Cygański      
  140     Maryanna   Swieczkowska      
  141     Franciszek   Przybylski      
  142     Anna   Chojnacka      
  143     Maryanna   Wiśniewska      
  144     Anna   Przędzielewska      
  145     Jan Bolesław   Muszyński      
  146     Józef   Skonieczny      
  147     Wacław Czesław   Radwański      
  148     Jakób   Olempski      
  149     Władysław   Janowczyk      
  150     Józefa   Andryszewska      
  151     Anna   Małowicz      
  152     Katarzyna   Urbanik      
  153     Maryanna   Kozłowska      
  154     Helena   Mrozińska      
  155     Franciszka   Wiatrakowska      
  156     Stefan Jan   Kowalski      
  157     Michał   Polanowski      
  158     Franciszek   Wiśniewski      
  159     Ludwika   Pułaczewski      
  160     Katarzyna   Kościerzyńska      
  161     Maryanna   Drzewiecka      
  162     Kazimierz Szczęsny   Brühn      
  163     Maryanna   Swiętkowska      
  164     Kamilla   Wiśniewska      
  165     Stefan Jan   Specyalski      
  166     Kazimiera   Zakrzewska      
  167     Bronisława   Molenda      
  168     Maryanna   Lewandowska      
  169     Maryanna   Grabowska      
  170     Władysława   Krüger      
  171     Jan   Wroński      
  172     Rozalia   Petrykowska      
  173     Maryanna   Tarczyńska      
  174     Antoni   Machciński      
  175     Marcin   Żuchowski      
  176     Maryanna   Romanowska      
  177     Michał   `Garnuszek      
  178     Felix   Kuraczyk      
  178     Walerian Stanisław   Zagórska      
  179     Władysław   Nowak      
  180     Tomasz   Chełminiacki      
  181     Antoni   Piotrowski      
  182     Stefan Jan   Rzadkowolski      
  183     Józef   Lewandowski      
  184     Stefan Jan   Klonowski      
  185     Ksawery   Nowak      
  186     Franciszek   Wiśniewski      
  187     Elżbieta   Brzozowska      
  189     Agnieszka   Ćmielewska      
  190     Czesława   Deręgowska      
  191     Marta Katarzyna   Cieślewska      
  192     Wiktoria Zofia   Ziemska      
  193     Felixa Alexandra   Ziemska      
  194     Stanisław   Mendelewski      
  195     Franciszka   Góralska      
  196     Franciszka Tekla   Szymanowicz      
  197     Jadwiga Antonina   Ostrychacz      
  198     Helena   Kowalska      
  199     Zofia   Nowicka      
  200     Maryanna   Wesołowska      
  201     Jan   Komrent      
  202     Stanisław   Cierpisz      
  203     Stanisław   Jabłoński      
  204     Stanisława   Pitulska      
  205     Stanisława Zofia   Ratuj      
  206     Józefa   Brańska      
  208     Maryanna   Frontczak      
  209     Stanisław   Pułaczewski      
  210     Pelagia   Nowak      
  211     Rozalia   Rogozińska      
  212     Helena   Przybyszewska      
  213     Stanisław   Osielski      
  214     Teofil   Kąkol      
  215     Stanisława   Trzeciak      
  216     Józefa   Mikołajczak      
  217     Stanisław   Przędzielewski      
  218     Władysław   Sąchocki      
  219     Józef   Miklewski      
  220     Bronisława Antonina   Lewandowska      
  220     Bronisława Antonina   Marczak      
  221     Józef   Kubiak      
  223     Jan   Laks      
  224     Leon   Kamedulski      
  225     Jan   Ziółkowski      
  226     Andrzej   Lewandowski      
  227     Marcin   Afeltowicz